09121328490
02188235176

خرید دستگاه بای پپ Bipap تنفسی

خرید دستگاه بای پپ Bipap تنفسی

خرید یا فروش دستگاه بای پپ Bipap تنفسی چگونه است؟

خرید دستگاه بای پپ

لازم است که بدانید درمان فشار مثبت راه هوایی (PAP) یکی از رایج ترین درمان ها برای آپنه خواب است، یک اختلال تنفسی که میلیون ها آمریکایی را تحت تاثیر قرار می دهد. در حالی که درمان فشار مثبت مداوم راه هوایی با دستگاه سی پپ (CPAP) رایج ترین شکل است. انواع دیگری از دستگاه های PAP وجود دارد. دستگاه های فشار مثبت راه هوایی خودکار (APAP) به طور خودکار میزان فشار هوا را با توجه به نیاز کاربر تنظیم می کنند. در حالی که دستگاه های فشار مثبت راه هوایی دو سطحی (BiPAP یا BPAP) بای پپ دارای تنظیم های فشار هوا جداگانه برای دم و بازدم هستند.

درمان با دستگاه بای پپ تنفسی

درمان بای پپ BiPAP ، مانند تمام درمانهای PAP، از هوای فشرده برای باز نگه داشتن راه هوایی کاربر در هنگام خواب استفاده میکند. از آنجایی که فشار هوا برای بازدم کاهش می یابد، بسیاری از مردم استفاده از دستگاه های BiPAP را آسان تر از دستگاه های CPAP می دانند . تفاوت فشار هوا همچنین کاربر را به نفس کشیدن تشویق می کند، بنابراین دستگاه بای پپ BiPAP را می توان بسیار شبیه یک دستگاه تنفس مصنوعی برای شرایطی غیر از آپنه خواب استفاده کرد.

هزینه خرید دستگاه بای پپ

خرید دستگاه بای پپ BiPAP مناسب، برای سلامتی کاربر مهم است، اما هزینه و پیچیدگی آن میتواند خریدار را گیج‌ کند. خوشبختانه، تمام عواملی که باید قبل از خرید در نظر گرفت را می توان به چندین دسته ساده تقسیم کرد. همچنین چندین دستگاه بای پپ BiPAP در بازار وجود دارد که بالاتر از بقیه هستند. با این آموزش مورد آنچه که در دستگاه بای پپ BiPAP باید به دنبال آن بگردید تجربه کسب میکنید. همچنین پیدا کردن دستگاه مناسب برای نیازهای خود بسیار آسان تر است.

خرید دستگاه بای پپ تنفسی

با توجه به هزینه و اهمیت آنها برای سلامتی کاربر، دستگاه های بای پپ BiPAP می‌توانند برای بسیاری از مردم خریدی پر دردسر باشند. با این حال، وقتی بدانید که آنها چگونه کار می کنند و می دانید به دنبال چه چیزی باشید، خرید آن بسیار کمتر استرس زا است.

پیچیدگی دستگاه های بای پپ BiPAP اغلب کاملاً مشابه هستند. تفاوت های آنها را می توان به دسته های مهم تقسیم کرد و تصمیم گیری بین آنها را آسان تر می کند. فرآیند خرید نیز میتواند ترسناک به نظر برسد، اما فروشندگان بای پپ BiPAP – چه به صورت آنلاین و چه حضوری- سیستم‌ هایی دارند تا فرآیند تصمیم‌ گیری را برای مشتریان خود آسان کنند.

هنگام خرید دستگاه بای پپ BiPAP چه نکاتی را باید در نظر گرفت؟

یادگیری در مورد دستگاه های بای پپ BiPAP صرف نظر از اینکه در درمان PAP تازه کار هستید یا نه می تواند بسیار دشوار باشد. ما مهم ترین ملاحظات را به منظور ساده سازی اطلاعات و یافتن دستگاه  بای پپ BiPAP مناسب برای شما آسان تر می کنیم. ممکن است بسته به نیازتان، دسته بندی های فردی برای شما کم و بیش مهم باشد، اما هر کدام سزاوار توجه شما قبل از خرید هستند.

توصیه های پزشک در خرید دستگاه بای پپ

درمان BiPAP یک درمان پزشکی است و توصیه ها و تجویز پزشک مهمترین فاکتور در انتخاب دستگاه BiPAP است. آنها ممکن است یک دستگاه خاص را توصیه کنند، دستورالعمل هایی را در مورد ویژگی هایی که درمان شما نیاز دارد ارائه دهند، یا در غیر این صورت شما را به سمت آنچه برای شما بهترین کار می کند راهنمایی کنند. اگر در مورد اینکه کدام دستگاه BiPAP را باید بخرید سؤالی دارید، پزشک شما در بهترین موقعیت برای ارائه پاسخ های شخصی به شما است.

کنترل آب و هوا و خرید دستگاه بای پپ

در حالی که گزینه های کنترل آب و هوا یک ویژگی غیر ضروری در نظر گرفته می شوند، می توانند برخی از رایج ترین عوارض جانبی BiPAP را از بین ببرند. مرطوب کننده ها رطوبت را به هوای تحت فشار اضافه می کنند که از خشک شدن راه هوایی شما جلوگیری می کند. برخی از دستگاه‌های BiPAP دارای یک مرطوب کننده یکپارچه هستند، اما اگر دستگاه انتخابی شما همراه با آن نباشد، لوازم جانبی مرطوب کننده هوا در بازار وجود دارد. لوله های گرم هوا را گرم می کند،تنفس آن را راحت تر می کند و توانایی آن را برای مرطوب ماندن بهبود می بخشد. مانند دستگاه های مرطوب کننده، لوله های گرم را نیز می توان به عنوان لوازم جانبی جداگانه خریداری کرد.

محدوده فشار و خرید دستگاه بای پپ

برخلاف ماشین‌های CPAP که بین 4 تا 20 سانتی‌متر H2O (معیار فشار هوا بر اساس سانتی‌متر فشار آب) است، دستگاه‌های BiPAP معمولاً محدوده فشاری بین 4 تا 25 سانتی‌متر H2O دارند. پزشک بهترین تنظیم فشار را برای درمان به شما توصیه می کند. درمان PAP Ramp Options تنها زمانی مورد نیاز است که شما در خواب هستید، و استفاده از دستگاه BiPAP ممکن است در زمانی که سعی در به خواب رفتن دارید ناراحت کننده باشد. تنظیمات سطح شیب دار به آرامی فشار هوا را در یک دوره افزایش می دهد و قبل از رسیدن به فشار نهایی، زمان زیادی برای خوابیدن در اختیار شما قرار می دهد.

سطح صدا و خرید دستگاه بای پپ

در حالی که ماشینهای PAP به پر سر و صدا بودن شهرت دارند، مدلهای مدرن میتوانند “بی صدا” باشند. هر دستگاه BiPAP دارای میانگین سطح صدا است که بر حسب دسی بل اندازه‌گیری میشود و بهترین محدوده آن بین 25 تا 30 دسی‌بل است – در حد یک زمزمه. از آنجایی که حتی خروپف خفیف 40 تا 50 دسی بل است، اکثر دستگاه‌های BiPAP نسبتاً ساکت هستند و بعید است که همه افراد را آزار دهند، به جز سبک‌ترین افراد.

ردیابی و خرید دستگاه بای پپ

داده ها ردیابی داده ها برای کاربران BiPAP دو هدف را دنبال می کند. نه تنها به شما و تیم مراقبت های بهداشتی شما اجازه می دهد تا اثربخشی درمان خود را ترسیم کنید، بلکه بسیاری از ارائه دهندگان بیمه از شما می خواهند ثابت کنید که از دستگاه BiPAP خود استفاده می کنید و به درمان پایبند هستید. اکثر دستگاه‌های BiPAP درجاتی از ردیابی داده را در خود دارند، اما اگر دستگاهی را بدون این ویژگی انتخاب کنید، می‌توانید لوازم جانبی ردیابی داده را خریداری کنید.

لوازم جانبی و خرید دستگاه بای پپ

دستگاه های BiPAP همه چیزهایی را که برای استفاده از آنها نیاز دارید ارائه نمی کنند. حداقل، کاربران BiPAP باید یک ماسک خریداری کنند که به طور منظم تعویض می شوند. فیلترهای BiPAP نیز باید چندین بار در سال تعویض شوند. اینکه آیا مجبور به خرید لوازم جانبی دیگر هستید یا نه بستگی به نیاز شما و ویژگی های یکپارچه دستگاه BiPAP شما دارد.

خرید دستگاه bipap

تولید کنندگان BiPAP ماشین های خود را با طیف وسیعی از ویژگی های منحصر به فرد متمایز می کنند. اینها معمولاً غیر ضروری هستند، اما ممکن است با کاهش خودکار روشنایی صفحه هنگام خاموش کردن چراغ ها یا با شروع خودکار هنگام تنفس در ماسک، تجربه درمانی شما را بهبود بخشند. در حالی که ویژگیهای منحصر به‌ فرد به ندرت عامل موثر در انتخاب دستگاه BiPAP هستند.

قیمت خرید دستگاه بای پپ bipap

بین 800 تا 3000 دلار، دستگاه های BiPAP به طور قابل توجهی گران تر از دستگاه های CPAP هستند (که معمولاً بین 350 تا 1000 دلار قیمت دارند). دستگاه‌های BiPAP به سنسورهایی نیاز دارند تا دستگاه بتواند دو تنظیم فشار را با تنفس شما زمانبندی کند و تغییر سریع فشار نیز به طراحی پیچیده تری نیاز دارد. مانند همه دستگاه‌های پزشکی، خرید دستگاه BiPAP متناسب با نیازهای شما به جای یک مدل کمتر مناسب که ممکن است ارزانتر باشد، بسیار مهم است.

گارانتی خرید دستگاه بای پپ bipap

اکثریت قریب به اتفاق ماشینهای BiPAP دارای ضمانت‌ نامه‌ای هستند که نقص های ساخت یا سایر عیوب را پوشش میدهد. اکثر آنها مدت 2 ساله دارند، اگرچه برخی از تولیدکنندگان محصول خود را با ضمانت 3 ساله یا حتی 5 ساله پشتیبانی می کنند. علاوه بر مدت زمان آنها، شرایط و ضوابط گارانتی نیز بین تولید کنند گان متفاوت است. قبل از انتخاب دستگاه، چاپ دقیق گارانتی را دوباره بررسی کنید تا مطمئن شوید که برای شما کار می کند. به عنوان مثال، بهترین ضمانت‌ نامه‌ها بلافاصله جایگزینی را برای شما فراهم میکنند تا در حین بررسی ادعا، مجبور نباشید بدون دستگاه BiPAP خود بروید.

مراحل خرید یا فروش دستگاه بای پپ Bipap تنفسی

همانطور که انتخاب دستگاه BiPAP هم شباهت ها و هم تفاوت های مشخصی با انتخاب هر دستگاه گران قیمت دیگری دارد، فرآیند خرید احتمالاً از بسیاری جهات هم آشنا و هم ناآشنا است. چهار مرحله وجود دارد که باید طی کنید: دریافت نسخه، انتخاب دستگاه و فروشندگان ، ارائه نسخه خود به فروشندگان و انجام خرید. همچنین باید ملاحظات دیگری مانند پوشش بیمه ای و اینکه آیا به لوازم جانبی BiPAP نیاز دارید یا خیر، بررسی کنید.

نسخه خرید دستگاه بای پپ تنفسی

همه دستگاه های PAP، از جمله دستگاه های BiPAP، به نسخه رسمی از یکی از اعضای تیم مراقبت های بهداشتی شما نیاز دارند. این در مورد تمام فروشندگان PAP، چه حظوری و چه آنلاین صادق است. خرید از یک فروشنده فقط مستلزم تحویل نسخه شما مانند داروخانه است، در حالی که خرده فروشان آنلاین از شما می خواهند نسخه خود را قبل از خرید برای آنها آپلود یا فکس کنید.

توصیه‌های پزشک برای خرید دستگاه بای پپ Bipap تنفسی

دستگاه‌های CPAP، BiPAP، و APAP (فشار مثبت خودکار راه هوایی) شباهت های زیادی دارند، اما تفاوتهای آنها باعث میشود انتخاب بین آنها فعالیتی برای تیم مراقبتهای بهداشتی شما باشد. اگر پزشک شما درمان CPAP را تجویز کرده است، نباید از دستگاه BiPAP استفاده کنید مگر اینکه با آنها صحبت کرده باشید و آنها نسخه شما را تغییر داده باشند. پزشک شما همچنین ممکن است مدل، لوازم جانبی یا ویژگی های خاصی را توصیه کند. اگر در مورد نسخه خود یا محصولاتی که پزشکتان توصیه کرده نگرانی یا سؤالی دارید، مهم است که به جای اینکه خودتان تصمیم بگیرید، در مورد این مسائل با آنها صحبت کنید.

پوشش بیمه خرید دستگاه بای پپ تنفسی

پوشش بیمه سلامت دستگاه های BiPAP می تواند موضوع پیچیده ای باشد. همه بیمه‌گران دستگاه‌های PAP را پوشش نمیدهند، و آنهایی که دستگاه‌ های BiPAP را پوشش میدهند، اغلب از بیماران میخواهند قبل از ارائه پوشش، ثابت کنند که درمان CPAP برای آنها بی‌ اثر است (یا منع مصرف دارد). بیشتر ارائه‌دهندگان بیمه همچنین از کاربران میخواهند که به‌جای مالکیت مستقیم دستگاه، نوعی قرارداد اجاره با آنها منعقد کنند، ماهیانه به دستگاه خود پرداخت کنند و داده‌هایی را ارائه دهند که ثابت میکند به درمان پایبند هستند. بسته به ارائه دهنده بیمه، وضعیت مالی و نیازهای شما، ممکن است خرید دستگاه BiPAP از جیب شما آسان تر و مقرون به صرفه تر باشد.

لوازم جانبی و خرید دستگاه بای پپ

CPAP معمولاً با دستگاه های BiPAP سازگار هستند و لوازم جانبی BiPAP ممکن است به عنوان لوازم جانبی CPAP فروخته شوند. همه کاربران BiPAP باید ماسک خود را جدا از دستگاه خود خریداری کنند، اگرچه هر دو مورد با هم خریداری می شوند. ماسک‌ها میتوانند قیمت بسیار بالایی داشته باشند، اما بیشتر مردم میتوانند انتخاب خوبی پیدا کنند که با بودجه شان به خوبی کار کند. کاربران همچنین باید فیلتر دستگاه BiPAP خود را به طور منظم تعویض کنند، مطابق  دستورالعمل آن توضیح داده شده است. سایر لوازم جانبی ممکن است بسته به نیاز شما، ویژگی های دستگاه BiPAP و سبک زندگی شما کم و بیش حیاتی باشند. هنگام تصمیم گیری در مورد لوازم جانبی، به خاطر داشته باشید که برخی از آنها نیاز به تعویض منظم یا تمیز کردن روزانه دارند.

محل خرید دستگاه بای پپ تنفسی

اکثر مردم دستگاه BiPAP خود را از یک متخصص خواب، یک فروشگاه یا یک خرده فروش آنلاین دستگاه PAP خریداری می کنند. همه آنها نیاز به نسخه رسمی از پزشک شما دارند و هر کدام مزایا و معایب خاص خود را دارند. متخصصان خواب معمولا بالاترین قیمت ها و کمترین انتخاب را دارند، اما خرید از تیم مراقبت های بهداشتی شما ممکن است امکان نظارت بهتر بر درمان را فراهم کند. فروشندگان به شما این امکان را می دهند که دستگاه BiPAP جدید خود را فوراً به خانه بیاورید، اما بعید است قیمت و انتخاب آنها به خوبی خرده فروشان آنلاین باشد. فروشندگان آنلاین یک انتخاب عالی برای خریداران مقایسه هستند، اما برخی از افراد ممکن است با انجام مراحل اضافی ارسال نسخه خود و منتظر تحویل دستگاه خود معطل شوند.

چه لوازم جانبی BiPAP نیاز دارم؟

مجموعه وسیعی از لوازم جانبی برای دستگاه های BiPAP موجود است. برخی از این موارد ضروری هستند، مانند ماسک و روسری که باید برای استفاده از BiPAP خود خریداری کنید. لوازم جانبی دیگر، مانند موارد کنترل آب و هوا یا باتری های خارجی ، خریدهای غیر ضروری هستند که می توانند تجربه درمان شما را به طرز چشمگیری بهبود بخشند. این دسته همچنین شامل قطعات جایگزین مانند فیلترها و شیلنگ‌ها و اقلام خارجی مانند بالش‌های مناسب ماسک و دستگاه‌های تمیزکننده می‌شود.

تصمیم گیری در مورد خرید لوازم جانبی باید متناسب با نیازها و بودجه شما باشد. اگر سؤالی در مورد لوازم جانبی دارید که ممکن است برای شما بهترین کار را داشته باشند، تیم مراقبت های بهداشتی شما در بهترین موقعیت برای ارائه پاسخ و مشاوره است.

هزینه لوازم جانبی هنگام خرید یا فروش دستگاه بای پپ Bipap تنفسی

لوازم جانبی BiPAP شرح هزینه (تخمینی)
ماسک ها همه کاربران BiPAP باید یک ماسک برای استفاده با دستگاه خود خریداری کنند. انتخاب ماسک مناسب به نیازهای درمانی، فرم صورت، وضعیت خواب ترجیحی و سایر عوامل بستگی دارد. برای اطلاعات بیشتر در مورد اینکه چه ماسکی برای شما مناسب است، با تیم مراقبت های بهداشتی خود صحبت کنید. ماسک ها نیز باید هر 3 تا 6 ماه با توجه به مدل تعویض شوند. 30 تا 150 دلار
هدگیر اکثر ماسک‌های BiPAP با هدگیر عرضه می‌شوند، اما انواع دیگری از هدگیرها – از جمله بند چانه برای بسته نگه داشتن دهان – برای خرید در دسترس هستند. ممکن است لازم باشد قبل از پیدا کردن روسری راحت و مؤثر، انواع مختلفی از هدگیر را آزمایش کنید. هدگیر همچنین زمانی که خاصیت ارتجاعی خود را از دست داد، معمولاً هر 6 ماه یکبار باید تعویض شود. 20 تا 100 دلار
شیلنگ دستگاه های BiPAP دارای شیلنگی هستند که برای رساندن هوای تحت فشار به ماسک شما استفاده می شود. این شیلنگ ها ممکن است به مرور زمان نیاز به تعویض داشته باشند و برخی افراد شیلنگ جدیدی را انتخاب می کنند که شکل یا طول مناسب تری دارد. شیلنگ های گرم که هوا را قبل از تحویل گرم می کنند، نیز در دسترس هستند. 5-70 دلار
رطوبت ساز اکنون بسیاری از دستگاه‌های BiPAP دارای مرطوب‌کننده‌های یکپارچه هستند تا به کاربران کمک کنند از خشک شدن راه هوایی خود جلوگیری کنند. اگر دستگاه شما رطوبت ساز ندارد، می توانید آن را به عنوان لوازم جانبی خریداری کنید. رطوبت سازها را می توان گرم کرد یا بدون گرما، اگرچه مدل های گرم شونده معمولاً گران تر هستند و ممکن است بزرگتر باشند. 100 تا 250 دلار
فیلترها فیلترهای BiPAP گرد و غبار، شوره حیوانات خانگی، گرده و سایر ذرات را که در غیر این صورت در تمام طول شب به راه هوایی شما فرستاده می شوند، جذب می کنند. فیلترها می توانند قابل استفاده مجدد یا یکبار مصرف باشند، اگرچه حتی فیلترهای قابل استفاده مجدد باید مرتباً تعویض شوند. فیلترهای یکبار مصرف باید هر ماه تعویض شوند و اکثر فیلترهای قابل استفاده مجدد باید طبق برنامه مشابه تمیز شوند. 5 تا 25 دلار
باتری خارجی باتری های خارجی به شما این امکان را می دهند که از دستگاه BiPAP خود در مکان هایی بدون دسترسی به پریز استفاده کنید. آنها همچنین می توانند به عنوان منبع تغذیه پشتیبان در صورت قطع برق عمل کنند. همه دستگاه های BiPAP با باتری خارجی سازگار نیستند، بنابراین قبل از خرید باتری با سازنده دستگاه خود مشورت کنید. 200 تا 900 دلار
پاک کننده ها دستگاه‌های PAP برای اینکه بهداشتی و موثر باقی بمانند نیاز به تمیز کردن بسیار منظم دارند. محصولاتی که به عنوان پاک کننده های CPAP به بازار عرضه می شوند، قول می دهند که تمیز کردن را با استفاده از نور UV یا ازن (اکسیژن فعال) آسان کنند. با این حال، FDA هیچ دستگاهی را برای این منظور تایید نکرده است و نگرانی های خود را در مورد ایمنی و کارایی پاک کننده های CPAP به اشتراک گذاشته است. 300-400 دلار
بالش CPAP بالش های CPAP با وجود نامشان، برای کاربران BiPAP به همان اندازه مفید هستند. این بالش‌ها به گونه‌ای طراحی شده‌اند که ضمن فراهم کردن فضایی برای ماسک، راحتی حمایتی را فراهم کنند، و برای بسیاری از افرادی که در هنگام استفاده از ماسک تلاش می‌کنند راحت باشند، انتخابی عالی هستند. طرح های مختلف برای سبک های مختلف ماسک و انواع موقعیت های خواب موجود است. 50-200 دلار

سوالات خرید یا فروش دستگاه بای پپ Bipap تنفسی

خرید دستگاه BiPAP می تواند یک فرآیند گیج کننده باشد و ممکن است سوالات بیشتری در مورد انتخاب مدل مناسب برای نیازهای خود داشته باشید. مانند تمام تصمیمات پزشکی، تیم مراقبت های بهداشتی شما باید بتواند به سوالات شما پاسخ دهد و به نگرانی های شما رسیدگی کند.

دستگاه BiPAP چیست و چگونه کار می کند؟

دستگاه‌های فشار مثبت راه هوایی دو سطحی (BiPAP یا BPAP) راه‌های هوایی کاربر را در هنگام خواب از طریق استفاده از هوای تحت فشار باز نگه می‌دارند، با سطوح فشار بالاتر برای دم و سطح پایین‌تری برای بازدم. تفاوت بین این دو تنظیم می‌تواند راحتی را بهبود بخشد، اما می‌توان از آن برای تشویق تنفس طبیعی مانند دستگاه تنفس مصنوعی استفاده کرد. دستگاه های BiPAP توسط برخی از بیماران آپنه خواب و همچنین برخی از افراد مبتلا به بیماری های عصبی یا ریوی استفاده می شود.

تفاوت بین CPAP و BiPAP چیست؟

فشار مثبت مداوم راه هوایی (CPAP) و دستگاه‌های BiPAP هر دو اشکال PAP درمانی را ارائه می‌دهند. اما دستگاه‌های CPAP به جای دو تنظیم فشار که توسط دستگاه BiPAP استفاده می‌شود، تنها یک تنظیم فشار هوا دارند. CPAP خط مقدم درمان برای آپنه انسدادی خواب (OSA) است، در حالی که BiPAP تنها زمانی به عنوان درمانی برای بیماران OSA استفاده می‌شود که درمان CPAP بی‌اثر بوده یا منع مصرف دارد. اگر پزشک شما نوع خاصی از درمان PAP را تجویز کرده است، بسیار مهم است که از نسخه او پیروی کنید و تنها با توصیه مستقیم او نوع PAP خود را تغییر دهید.

قیمت خرید یا فروش دستگاه بای پپ Bipap

دستگاه های BiPAP معمولا بین 800 تا 3000 دلار قیمت دارند. این به طور قابل توجهی بالاتر از یک دستگاه CPAP قابل مقایسه است. زیرا دستگاه های BiPAP طراحی پیچیده تری با سنسورها و تنظیمات اضافی دارند. برخی از ارائه‌دهندگان بیمه برای ماشین‌های BiPAP پوشش می‌دهند. اما آنهایی که اغلب این پوشش را به بیماران خاصی محدود می‌کنند و ممکن است از کاربران بخواهند که دستگاه خود را به جای خرید کامل، اجاره کنند. اگر ارائه‌دهنده بیمه شما ماشین‌های BiPAP را پوشش می‌دهد، این اصطلاحات معمولاً در زیر “تجهیزات پزشکی بادوام” در ادبیات پوشش آنها یافت می‌شوند.

آیا دستگاه های BiPAP دارای گارانتی هستند؟

تقریباً تمام دستگاه‌های BiPAP دارای ضمانت‌نامه سازنده هستند که نقص‌های ساخت و سایر عیوب را پوشش می‌دهد. متداول ترین طول مدت 2 سال است، اگرچه برخی از تولید کنندگان شرایط 3 ساله و حتی 5 ساله را ارائه می دهند. مهم است که ضمانت نامه دستگاه BiPAP خود را بخوانید. زیرا برخی از تولیدکنندگان از شما می خواهند قبل از اینکه دستگاه معیوب خود را جایگزین کنند، دستگاه معیوب خود را برای بازرسی بفرستید.

چگونگی خرید دستگاه bipap به صورت آنلاین ؟

دستگاه‌های BiPAP را می‌توان از خرده‌فروشان آنلاین به روشی مشابه هر محصول دیگری خریداری کرد. اما مشتریان باید ابتدا نسخه خود را از طریق فکس یا با آپلود آن در وب‌سایت خرده‌فروش ارسال کنند. هر خرده‌فروشی سیستم مخصوص به خود را دارد، اما بیشتر آنها حتی برای افرادی که خود را در زمینه فناوری نمی‌دانند آسان است. همیشه باید سیستم پذیرش نسخه‌های خرده‌فروش و همچنین سیاست‌های حفظ حریم خصوصی آن‌ها را قبل از تصمیم به خرید از آن‌ها بررسی کنید.

چگونه دستگاه BiPAP خود را تمیز کنم؟

اجزای دستگاه BiPAP شما باید به طور منظم تمیز شوند – روزانه بهترین کار است، هرچند هفتگی نیز برای اکثر افراد قابل قبول است – با صابون ملایم و آب گرم. این یک فرآیند نسبتا ساده است که تضمین می کند دستگاه شما عاری از قالب، میکروب های مضر و آلاینده ها است. پیروی از دستورالعمل های سازنده برای دستگاه خاص خود بسیار مهم است. اما بیشتر قطعات را می توان با خارج کردن آنها از دستگاه بدون برق، با صابون ملایم، شست در هوای تمیز خشک کرد. برای تمیز کردن مخزن رطوبت ساز شما ممکن است نیاز به استفاده از سرکه برای حل کردن باقیمانده ها داشته باشد.

فروشگاه خرید دستگاه بای پپ Bipap تنفسی

اشتراک گذاری
نوشته های مرتبط
سبد خرید

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

ورود به سایت