09121328490
02188235176

قیمت دستگاه بای پپ bipap

قیمت دستگاه بای پپ bipap

قیمت دستگاه بای پپ bipap

قیمت دستگاه تنفسی بای پپ bipap و auto bipap چه مقدار است؟ سه روش اصلی مورد استفاده برای درمان آپنه خواب (بر اساس نوع آپنه ای که تجربه میکنید) شامل دستگاه CPAP (فشار مثبت مداوم هوا)، BiPAP (فشار مثبت هوای دو سطحی) و APAP (فشار مثبت هوای خودکار) است.

قیمت دستگاه بای پپ

همه اینها میتوانند تفاوت قیمت زیادی داشته باشند، بنابراین مهم میباشد که از قبل بدانید چقدر باید برای یک قطعه با کیفیت هزینه کنید. نه تنها این، بلکه اغلب مجبور ید ماسک تنفسی و مرطوب کننده جریان هوا را خریداری کنید که به هزینه کلی اضافه میکند. اینجاست که وارد میشویم – این مقاله برای توضیح همه چیزهایی میباشد که باید در مورد دستگاه PAP که ممکن دارد بخواهید و چقدر باید برای آن هزینه کنید، بدانید  نوشته شده است.

آپنه خواب و قیمت دستگاه تنفسی بای پپ bipap

آپنه خواب یک اختلال میباشد که در دوره های کوتاه تنفس قطع شده در طول خواب مشخص میشود. میتواند به همان اندازه که به نظر میرسد جدی باشد، به همین دلیل میباشد که تشخیص و درمان آن بسیار مهم میباشد. شما باید تمام تلاش خود را بکنید تا بفهمید با چه نوع آپنه ای درگیر هستید زیرا همه آنها به تجهیزات یکسانی نیاز ندارند. در اینجا فهرستی از علائمی میباشد که در صورت مشکوک بودن به آپنه خواب از هر نوع، میتوانید به آنها توجه کنید:

 • خروپف بلند یا قطع تنفس در طول شب (معمولاً توسط شخص دیگری در خانه شما گزارش میشود)
 • بیدار شدن با دهان بسیار خشک
 • مشکلات عمده در خواب ماندن در شب
 • لحظاتی که هنگام خواب نفس نفس میزنید
 • خواب آلودگی مفرط در طول روز
 • ناتوانی در تمرکز یا هوشیاری در طول روز
 • سر دردهای مکرر به خصوص در صبح
 • تحریک پذیری

پزشک و قیمت دستگاه تنفسی بای پپ bipap

اگر در نهایت به پزشک مراجعه کردید، مطمئن شوید که تمام مشکلات خود را به طور کامل توضیح داده اید. روش‌ تشخیصی که برای تشخیص اختلالات خواب استفاده میشوند کاملاً قابل اعتماد هستند، اما شما میخواهید تا آنجا که ممکن است فهرست شرایط بالقوه را برای آنها محدود کنید. ممکن دارد مجبور شوید یک پرسشنامه را پر کنید یا شب را در یک آزمایشگاه خواب بگذرانید، اما ارزشش را دارد. نتایج این آزمایشات میتواند یکی از انواع آپنه خواب زیر را نشان دهد:

 • آپنه خواب مرکزی (یا به اختصار CSA)، اختلالی که به صورت ناتوانی مغز شما در ارسال سیگنال به ماهیچه های حیاتی کنترل کننده تنفس ظاهر میشود.
 • آپنه انسدادی خواب (یا به اختصار OSA)، که زمانی رخ میدهد که در نتیجه شل شدن ماهیچه های گلو، انسداد فیزیکی در مسیر هوای شما ایجاد شود.
 • مشکل آپنه خواب مختلط یا پیچیده که ترکیبی از دو حالت قبلی میباشد و کمتر دیده میشود.

قیمت دستگاه بای پپ bipap

متأسفانه، هر سه این شرایط دارای یک جنبه منفی مهم هستند – هیچ درمان واقعی وجود ندارد. با این حال، این بدان معنا نیست که شما کاملاً خوش شانس نیستید، زیرا PAP درمانی فوق‌ العاده قابل اعتماد است و اجرای آن به تلاش زیادی نیاز ندارد – خارج از خرید دستگاه آلات لازم. این جایی میباشد که بزرگترین بخش سرمایه گذاری مالی شما اتفاق میافتد. با مطالعه خواب معمولاً ضرر نمیکنید، اما دستگاه بای پپ میتوانند بسیار گران باشند. چقدر گران؟ اجازه بدید ببینم.

قیمت بای پپ ها

دستگاه های فشار هوای مثبت به گونه‌ای عمل میکنند که به راحتی قابل درک میباشد ، بدون اینکه بیش از حد فنی باشد. ستاره نمایش مولد جریان هوا میباشد که از یک فن برای کشیدن هوای بیرون استفاده میکند و سپس آن را تحت فشار و مرطوب میکند. سپس این هوا از طریق یک ماسک تنفسی که از طریق یک لوله به ژنراتور متصل است، به بینی و دهان بیمار میرسد. تنظیم فشار بر حسب سانتی متر آب اندازه گیری میشود و دستگاه های PAP تمایل دارند از محدوده 4-20 cmH2O منحرف نشوند. محدوده دقیق اغلب به نوع دستگاه PAP آن بستگی دارد. مثلا:

 • دستگاه CPAP سی پپ برای درمان آپنه انسدادی خواب استفاده میشوند و تنظیمات فشار هوای آنها در حدود 12-15 سانتیمتر H2O میباشد .
 • دستگاه بای پپ BiPAP بای پپ معمولاً روی دو تنظیم فشار هوا کار میکند – یکی برای استنشاق (که معمولاً IPAP نامیده میشود) و دیگری برای بازدم (که معمولاً EPAP نامیده میشود). مقدار IPAP تمایل دارد در اطراف 16 cmH2O شناور باشد، در حالی که نرخ EPAP نزدیکتر به 12-13 cmH2O است. این دستگاه ها برای مقابله با آپنه مرکزی خواب استفاده میشوند .
 • دستگاه APAP بای پپ اتوماتیک برای درمان آپنه خواب مختلط استفاده میشود و نرخ فشار آنها بیشتر از دو دسته دیگر متفاوت میباشد، زیرا برای سازگاری با بسیاری از الگوهای تنفسی ساخته شده‌اند. شما میتوانید محدوده 10-18 cmH2O را برای یکی از اینها انتظار داشته باشید.

نسخه پزشک و قیمت دستگاه بای پپ bipap

دستگاه های PAP معمولا به عنوان دستگاه های پزشکی کلاس II در نظر گرفته میشوند. همین امر در مورد ماسکها و مرطوب‌ کننده‌ هوا نیز صدق میکند، به این معنی که طبق قانون، همه این تجهیزات برای خرید نیاز به نسخه دارند. بنابراین انتظار میرود چقدر برای یکی از این تجهیزات بپردازید؟ به خاطر داشته باشید که یک ژنراتور جریان هوا تنها چیزی نیست که باید تهیه کنید، زیرا در بسیاری از موارد باید هزینه ماسک یا حتی خود مرطوب کننده را نیز بپردازید. به بیان ساده، قیمت ها به این بستگی دارد که آیا بیمه ای برای پوشش بخشی از هزینه ها دارید یا خیر.

بیمه و قیمت دستگاه تنفسی بای پپ bipap

خوشبختانه، آپنه خواب با گذشت سالها افراد بیشتری را تحت تأثیر قرار میدهد، بنابراین به طور فزاینده ای به رسمیت شناخته میشود. افراد بیشتری شروع به درک میکنند که اگر با این اختلال برخورد نشود، چقدر مشکلات سلامتی ممکن است ایجاد شود، که ارائه دهندگان بیمه جدید را مجبور به ارائه پوشش میکند. البته، این بدان معنا نیست که هر ارائه‌ دهنده ای در این شرایط از شما حمایت میکند، اما پیدا کردن موردی که برای شما خوب است، خیلی سخت نیست. عوامل متعددی بر میزان پوشش شما تأثیر میگذارند، و مهم میباشد که آنها را یکی یکی مرور کنید.

لیست به شرح زیر است:

 • معافیت : در جهان بیمه، یک کسر مقدار مجموعه ای از پول است که شما مجبور به صرف بر روی یک سرویس و یا خرید از جیب خود پرداخت کنید.
 • بیمه متقابل : هنگامی که به آستانه فرانشیز رسیدید، شرکت بیمه لزوماً همه چیز را از آن نقطه به بعد پرداخت نمیکند. بیمه تضامنی نشان دهنده مقدار پولی (در درصد) است که بیمار هنوز باید به تنهایی پول بدهد. به عنوان مثال، اگر نرخ بیمه مشترک 25٪ باشد، به این معنی است که یک چهارم تمام هزینه های پس از کسر باید توسط مشتری پوشش داده شود، در حالی که شرکت بیمه 75٪ باقی مانده را پرداخت میکند. این نرخ از طرحی به برنامه دیگر متفاوت خواهد بود، و تعیین یک مقدار متوسط ​​دشوار است، بنابراین باید به دنبال آن باشید و یک معامله خوب پیدا کنید.
 • اساساً هزینه های ثابتی برای خدمات خاص (مانند ویزیت پزشک) است که مشتری و ارائه دهنده بیمه بر آن توافق دارند. در بیشتر موارد، اگرچه بسته به ارائه‌ دهنده‌ای که در نهایت به آن پایبند هستید، این هزینه‌ ها میتواند متفاوت باشد. ویزیت های پزشک درون شبکه تقریباً همیشه به طور قابل توجهی کمتر از ویزیت های خارج از شبکه هزینه دارد، بنابراین این را در نظر داشته باشید.

ارائه دهندگان بیمه و قیمت دستگاه بای پپ auto bipap

ارائه دهندگان بیمه مختلف نیز ممکن دارد قوانین خاصی را در مورد پوشش درمان با بای پپ PAP اعمال کنند. به عنوان مثال، ممکن دارد از شما خواسته شود که تجهیزات را از شرکت های از پیش تعیین شده اجاره کنید، قبل از اینکه متعهد به خرید کامل شوید. این کار برای اطمینان از اینکه بیمار مایل به ادامه درمان است و اینکه پول هدر نمیرود انجام میشود. دوره اجاره در بیشتر موارد میتواند تا یک سال طول بکشد، اما معمولاً نزدیک به شش ماه خواهد بود. قوانین ویژه بر اساس اینکه چه کسی آنها را تحمیل میکند متفاوت خواهد بود، بنابراین قبل از هر نوع تعهدی، با ارائه دهنده بیمه خود تماس بگیرید و کاری را انجام دهید.

با در نظر گرفتن همه اینها، بیایید به قیمت ها نگاه کنیم. دستگاه های بای پپ PAP و تجهیزات مربوطه مانند ماسک‌ها و مرطوب‌ کننده‌ها ارزش سرمایه‌ گذاری را دارند، زیرا میتوانند سلامت طولانی‌ مدت شما را بهبود بخشند، اما همچنان ایده خوبی است که بودجه خود را با دقت برنامه‌ ریزی کنید. برای اینکه بتوانید برنامه های مشخصی تهیه کنید، باید از محدوده قیمتی که در هنگام مرور گزینه های خود با آنها کار خواهید کرد، بدانید. در این مقاله از قیمتهای متوسط ​​استفاده میکنیم، بنابراین مراقب هرگونه واریانس احتمالی و شگفتی باشید.

قیمت بای پپ

بیایید قبل از هر چیز خود دستگاه ها را بررسی کنیم. اگر در بازار به دنبال یک دستگاه CPAP سی پپ هستید و پوشش بیمه ای کافی دارید، معمولاً باید حدود 225 دلار از جیب خود بپردازید. یک دستگاه بای پپ BiPAP  بای پپ گرانترین گزینه است و به طور متوسط ​​حدود 675 دلار برای شما به ارمغان می‌آورد، که برای هیچ تصوری مبلغ کمی نیست. یک دستگاه APAP تقریباً نیمی از این قیمت را دارد و میانگین هزینه آن 320 دلار است. بدون بیمه، این هزینه ها معمولاً دو برابر میشود و سرمایه گذاری در برخی از این دستگاه ها را برای برخی دشوار میکند.

قیمت لوازم جانبی دستگاه بای پپ bipap

حالا برای لوازم جانبی. یک دستگاه مرطوب‌ کننده هوا گرانترین وسیله در این دسته است که هزینه آن با بیمه حدود 82.50 دلار است. قیمت یک ماسک تمام صورت حدود 77.50 دلار است که مبلغ غیرقابل توجهی نیست اما بسیار مقرون به صرفه است. قیمت ماسکهای بینی 65 دلار میباشد، در حالی که شاخک های بینی و بالش های بینی راحت تر هستند و به ترتیب 40 و 45 دلار هستند. همانند خود دستگاه ها، در صورت نداشتن پوشش بیمه‌ای کافی، میتوانید انتظار داشته باشید که هزینه‌ها دو برابر شود.

ملاحظات قیمت دستگاه تنفسی بای پپ bipap

در برخی موارد، میتوانید با خرج کردن پول کمتر از حد معمول خلاص شوید. به عنوان مثال، برخی از سازمانها برنامه‌ های یارانه‌ای را برای درمان با بای پپ PAP ارائه میکنند که به بیماران مبتلا به آپنه خواب اجازه میدهد تا دستگاه‌ های PAP، لوله‌ها، مرطوب‌ کننده‌ها و ماسکها را با قیمتی بسیار پایینتر از آنچه که معمولاً انتظار دارید تهیه کنند. گاهی اوقات، هزینه میتواند تا 100 دلار یا کمتر کاهش یابد! متأسفانه، ممکن دارد با مشکل تأمین مواجه شوید یا فقط مالکیت تجهیزات را به طور موقت داشته باشید. در موارد دیگر، ممکن دارد لازم باشد مدرکی مبنی بر مشکلات مالی یا چیزی مشابه ارائه دهید.

قیمت بای پپ

کار فرمای شما همچنین میتواند کمک های بسیار مورد نیاز را ارائه دهد. اگر تحت پوشش یک طرح بیمه با فرانشیز بالا هستید، میتوانید واجد شرایط یک حساب پس انداز سلامت باشید. این حساب متعلق به شما، کارمند است و شما و کارفرمایتان معمولاً میتوانید در آن سپرده گذاری کنید. نقطه ضعف داشتن فرانشیز بالا تا حدودی با دسترسی به صندوق های پس انداز بهداشتی حتی قبل از رسیدن به آستانه جبران میشود.

جهت اطلاع از قیمت ها و انواع دستگاه های موجود پس از بررسی محصولات با ما تماس حاصل فرمایید.

قیمت دستگاه بای پپ BiPAP چقدر است؟

دستگاه بای پپ BiPAP که مخفف Bilevel Positive Airway Pressure است، معمولا برای مدیریت موثر بیماری انسدادی ریه و نارسایی حاد تنفسی استفاده می شود. مشابه عملکرد و طراحی CPAP، تفاوت های کلیدی مانند ارائه دو تنظیم فشار وجود دارد: یکی برای دم و یک فشار کمتر برای بازدم. در حالی که این بیماری ها معمولاً خفیف هستند و به سادگی باعث اختلال در الگوهای خواب می شوند، اغلب می توانند کشنده در نظر گرفته شوند زیرا در برخی موارد ممکن است مانع از تنفس برخی افراد در هنگام خواب شود.

هزینه یا قیمت دستگاه بای پپ BiPAP چقدر است؟

به طور متوسط، قیمت یک دستگاه بای پپ BiPAP می تواند از 950 دلار تا بیش از 3500 دلار باشد .

به عنوان مثال، تجهیزات پزشکی موج، چند دستگاه BiPAP را برای فروش در وب سایت خود فهرست می کند. در اینجا، قیمت ها از 875 دلار تا بیش از 3500 دلار متغیر است .

نوع دستگاه قیمت میانگین
خودکار BiPAP 950 تا 2500 دلار
BiPAP فشار ثابت 1300 تا 2000 دلار
فیلیپس رسپیرونیکس 1500 تا 2000 دلار

قیمت هزینه های اضافی دستگاه بای پپ bipap چقدر است؟

ماسک های کامل صورت و بینی را می توان با قیمتی بین 80 تا 200 دلار خریداری کرد، بسته به برند و محلی که آن را خریداری می کنید. ماسک بینی باید هر 90 روز یکبار تعویض شود، در حالی که بالش بینی و لوله دهان باید هر ماه تعویض شود.

از آنجایی که می توان از دستگاه در هنگام خواب استفاده کرد، اگر دهان کاملاً باز بماند، ماسک ها می توانند بی تأثیر باشند. برای کنترل این امر، تکیه گاه های چانه وجود دارد که می توان آنها را خریداری کرد تا دهان را بسته نگه دارد تا لوله از بین نرود.

اگر کیف حمل در آن گنجانده نشده است، ممکن است بخواهید برای محافظت از آن بخرید.

بسته به برند ممکن است به یک باتری قابل شارژ نیز نیاز داشته باشید.

قیمت دستگاه تنفسی بای پپ BiPAP در مقابل CPAP

یک دستگاه CPAP جریان مداوم و ثابتی از هوای تحت فشار را به مجاری هوایی بیمار می‌رساند تا از فروپاشی ریه‌ها که اغلب باعث بروز حوادث مربوط به آپنه می‌شود، جلوگیری کند. همانطور که در بالا ذکر شد، دستگاه‌های CPAP فقط می‌توانند روی یک تنظیم فشار تنظیم شوند، به این معنی که در طول شب ثابت می‌مانند. برخی از برندها ممکن است ویژگی‌ای داشته باشند که به شما امکان می‌دهد آن را در تنظیمات پایین‌تری قرار دهید و به‌تدریج آن را با فشار تعیین‌شده بسازید. این فشار کم به شما امکان می‌دهد راحت‌تر بخوابید، زیرا در ابتدا آن را قابل تحمل‌تر می‌کند و به تدریج با ادامه شب افزایش می‌یابد.

به دلیل فشار مداوم، برخی از بیماران از مشکل در بازدم شکایت می‌کنند و این امر باعث می‌شود که به زور نفس خود را به داخل و خارج کنند. BiPAPs به بیمار اجازه می دهد تا یک ویژگی زمان بندی را تنظیم کند که قادر به اندازه گیری تعداد نفس هایی است که فرد باید در هر دقیقه انجام دهد. اگر بیش از حد مجاز باشد، دستگاه می تواند قطع شود و به بیمار اجازه می دهد تا به طور طبیعی نفس بکشد.

تفاوت اصلی بین این دو، دو تنظیم فشار است که BiPAP ارائه می دهد. یکی فشار تجویز شده برای استنشاق است که به آن  پاپ گفته می شود و فشار پایین تر برای بازدم که به عنوان  اپاپ شناخته می شود.  این تنظیم دوگانه، بر خلاف CPAP، به بیمار اجازه می دهد تا هوای بیشتری را در ریه های خود دریافت کند.

نکاتی که باید در مورد قیمت دستگاه تنفسی بای پپ BiPAP بدانید:

این دستگاه اغلب برای کسانی که نیاز به تنظیمات فشار بالا دارند یا سطح اکسیژن پایینی دارند تجویز می شود. همچنین می توان آن را برای کسانی که اختلال ریوی یا اختلال عصبی عضلانی خاصی دارند تجویز کرد. همچنین در صورت عدم موفقیت گزینه CPAP توصیه می شود.

چگونه می توانم قیمت دستگاه بای پپ bipap را کاهش دهیم؟

اگر فقط برای مدت زمان محدودی به دستگاه نیاز دارید یا می خواهید مارک خاصی را امتحان کنید، از یک خرده فروش لوازم بهداشتی محلی اجاره کنید. معمولاً حدود 99 تا 150 دلار در ماه، این به شما امکان می‌دهد دستگاه را آزمایش کنید، از آن برای مدت معینی استفاده کنید و/یا در صورت وقوع از تعمیرات پرهزینه اجتناب کنید. همچنین گزینه خوبی برای کسانی است که می خواهند سفر کنند و به دستگاهی با باتری نیاز دارند یا زمانی که دستگاه شما در حال تعمیر است به آن نیاز دارند. همچنین، در صورت اجاره، با مدیکر یا شرکت بیمه خصوصی خود چک کنید تا ببینید چه چیزی تحت پوشش قرار می گیرد.


راهنمای 10 مرحله ای برای قیمت دستگاه بای پپ bipap

اگر قصد خرید دستگاه یا BiPAP را دارید ، احتمالاً سؤالات زیادی در ذهن شما وجود دارد، مانند اینکه کدام مدل مناسب است و چه قیمتی باید برای آن پرداخت کنم ؟ چه ویژگی هایی را باید در نظر بگیرم و به چه لوازم جانبی نیاز دارم ؟

بیش از این ذهن خود را تحت فشار قرار ندهید زیرا در این مقاله به هر یک از این سوالات پاسخ داده ایم. بیایید یکی یکی به آنها بپردازیم.

اولین و مهمترین نکته ای که باید اذعان کرد این است که چرا هر کسی به یک دستگاه BiPAP نیاز دارد. این دستگاه ها روشی غیر جراحی برای درمان آپنه انسدادی خواب در خانه هستند.

آپنه انسدادی خواب

آپنه انسدادی خواب یک وضعیت پزشکی است که در آن ماهیچه‌های راه هوایی فوقانی فرد که شامل زبان و گلو می‌شود، بیش از حد شل می‌شوند و جریان هوا را در داخل ریه‌ها مسدود می‌کنند.

این کار مغز را تحریک می کند تا سیگنال هایی را به بدن شما بفرستد تا از خواب بیدار شوید ، نفس بکشید و اکسیژن مورد نیاز بدن را انجام دهید.

ممکن است در یک شب بارها از خواب بیدار شوید، در نهایت، در تمام روز احساس خستگی خواهید کرد که می تواند منجر به تمرکز ضعیف ، عدم توانایی تفکر و بسیاری از مشکلات جدی دیگر شود .

اکنون، بدون هیچ بحث دیگری، بیایید مراحلی را که باید هنگام خرید بهترین دستگاه BiPAP دنبال کنید، دریابیم.

1. تست خواب را انجام دهید

تست خواب

اولین کاری که باید انجام شود این است که  برای شناسایی علائم و نشانه ها با پزشک خود صحبت کنید . سپس به توصیه پزشک برای آزمایش آپنه خواب فرستاده می شوید.

چند روش رایج برای آزمایش آپنه خواب عبارتند از:

پلی سومنوگرافی (PSG)

تست خواب خانگی

تست خواب شبانه در آزمایشگاه خواب انجام شد. می توان آن را در راحتی خانه خود برد.
توسط یک تکنسین مجرب انجام می شود . هیچ تکنسین واجد شرایطی وجود ندارد .
نتایج دقیق و کاملا قابل اعتماد هستند دقت نتایج تا حدودی کمتر از پلی سومنوگرافی است
گرانتر از تست خواب خانگی ارزان تر از پلی سومنوگرافی

سپس نتایج آزمایش توسط پزشک بررسی می شود و شدت وضعیت پزشکی شما به شما اطلاع داده می شود.

گام بعدی این است که به گزینه های درمانی برای آپنه خواب خود نگاه کنید. این ممکن است

 •  یک روش جراحی،
 • درمان خوراکی (از طریق قرص و اسپری)،
 • یا محبوب ترین جایگزین: دستگاه BiPAP .

2. انواع و قیمت دستگاه بای پپ bipap

انواع cpap/bipap در هند

درمان‌های CPAP و BiPAP برجسته‌ترین گزینه‌های درمانی تهویه غیرتهاجمی (NIV) برای بیماران آپنه خواب هستند. این دستگاه ها هوای محیط را تحت فشار قرار داده و از طریق ماسک بینی یا صورت به بیماران می رسانند.

مجرای تنفسی فوقانی مسدود شده باز می شود زیرا فرد هوای تحت فشار را مستقیماً در سوراخ های بینی یا دهان خود دریافت می کند . هنگامی که هوای فراوان به ریه ها می رسد، اکسیژن مورد نیاز بدن برآورده می شود و در نهایت به بیمار کمک می کند تا خوابی آرام داشته باشد.

CPAP 

BiPAP

 • فشار مثبت مداوم راه هوایی بدون توجه به اینکه بیمار در حال دم یا بازدم باشد، فشار ثابتی را در طول شب ایجاد می کند .
 • تنفس در هنگام بازدم دشوار است
 • در مقایسه با BiPAP کمی ناراحت کننده است
 • دستگاه فشار هوای مثبت Bilevel دو تنظیم فشار دارد : یکی برای دم و دیگری برای بازدم.
 • فشاری که در زمان استنشاق استفاده می شود، فشار راه هوایی مثبت دمی (IPAP) نامیده می شود.
 •  فشاری که در هنگام بازدم استفاده می شود، فشار راه هوایی مثبت بازدمی (EPAP) نامیده می شود.
 • EPAP > IPAP
 • راحت ترین راه حل برای آپنه انسدادی خواب، زیرا از الگوی تنفسی بیمار پیروی می کند .

3.  تاثیر انتخاب مرطوب کننده مناسب بر قیمت دستگاه بای پپ bipap

چه اتفاقی می افتد وقتی می خواهید لباس های خود را در یک روز بادی خشک کنید؟ حتی سریعتر خشک می شود، درست است؟ این اتفاق می افتد زیرا ذرات آب از باد دور می شوند.

همین پدیده در مورد دستگاه BiPAP نیز اتفاق می افتد. فشار غیر طبیعی هوا که مستقیماً به سوراخ های بینی یا دهان وارد می شود، راه هوایی را خشک می کند. این می تواند منجر به مشکلاتی مانند گلودرد، خونریزی بینی و آلرژی های مختلف شود .

رطوبت ساز موجود در BiPAP به هوای خارج شده از این دستگاه ها رطوبت اضافه می کند تا هوای مرطوب تنفس کنید که از خشکی راه های هوایی جلوگیری می کند.

دو نوع مرطوب کننده وجود دارد:

رطوبت ساز گرم شده

 • رطوبت ساز معمولی:

این نوع مرطوب کننده ها رطوبت را به هوای آب با دمای اتاق اضافه می کنند.

 • رطوبت ساز گرم شده:

یک مرطوب کننده گرم شده قبل از مرطوب کردن هوا، آب را گرم می کند. این بدان معناست که بیماران هنگام تنفس هوای گرم و مرطوب دریافت خواهند کرد.  هوای گرم حاوی ذرات آب بیشتری است. بنابراین، استفاده از یک مرطوب کننده گرم شده باعث می شود که بخار آب بیشتری وارد مجاری تنفسی بیمار شود و او حتی کمتر احساس خشکی کند.

4.  رابطه انتخاب لوله مناسب با قیمت دستگاه بای پپ bipap

هنگام خرید شیلنگ BiPAP ، مطمئن شوید که جنبه های زیر را در نظر گرفته اید:

لوله استاندارد

لوله گرم

هوا را در دمای اتاق تامین می کند . هوای خارج شده از دستگاه مرطوب کننده را می خورد .
احتمال خشکی بینی با وجود استفاده از مرطوب کننده. احتمال خشکی بسیار کم است
نمی تواند از قطرات جلوگیری کند – تراکم ناشی از عبور هوای مرطوب از رطوبت ساز در طول شیلنگ آب ایجاد می شود . از “قطره آب” جلوگیری می کند زیرا هوای خروجی از دستگاه مرطوب کننده را گرم و مرطوب نگه می دارد.
در اکثر دستگاه ها وجود دارد. بنابراین، حتی اگر قصد دارید دستگاه BiPAP خود را تغییر دهید، ممکن است مجبور نباشید یک لوله جدید بخرید. لوله گرم شده مخصوص دستگاه است . نمی توان آن را با دستگاه BiPAP شرکت دیگری استفاده کرد.

 

5. نحوه انتخاب ماسک مناسب و قیمت دستگاه بای پپ bipap

هنگام انتخاب ماسک برای دستگاه BiPAP خود باید بسیار محتاط باشید زیرا قرار است تمام شب روی صورت شما بماند.

شایعاتی وجود دارد که انواع ماسک ها را می توانید انتخاب کنید. ما موارد محبوب را در زیر لیست کرده ایم:

ماسک CPAP و BiPAP

 • ماسک های بینی:

ماسک بینی فقط ناحیه بینی شما را می پوشاند . این طرح در اکثر مدل ها مینیمال است و بنابراین برای افراد کلاستروفوبیک یا افرادی که به پهلو می خوابند مناسب است.

 • ماسک های بالش بینی:

در این گونه از ماسک ها، جوانه ها یا شاخک هایی به انتهای ماسک متصل می شوند که می توان آنها را داخل بینی قرار داد و از این رو چسبندگی عالی را ایجاد کرد . طراحی حتی مینیمال تر از ماسک بینی است.

با این حال، ماسک pillow بینی نمی تواند فشار بالا را تحمل کند زیرا هوا مستقیماً وارد سوراخ های بینی شما می شود که باعث خشکی و گاهی غیرقابل تحمل می شود.

 • ماسک کامل صورت:

ماسک های تمام صورت تمام ناحیه بینی و دهان بیماران را می پوشانند که می تواند انتخابی ایده آل برای تنفس دهانی باشد . علاوه بر این، هوا بسیار طبیعی تر از دو نوع ماسک فوق است.

در صورت تجویز فشار هوای بالا می توانید از این ماسک استفاده کنید. اما، بیشتر مدل‌ها طراحی گسترده‌ای دارند و پوشش سر تمام صورت شما را می‌پوشاند. بنابراین، اگر کلاستروفوبیک هستید، ممکن است برای شما مناسب نباشد.

6. ویژگی هایی موثر در قیمت دستگاه بای پپ bipap

یک دستگاه BiPAP خوب دارای مشخصات زیر است:

 • تنظیمات فشار: دستگاه‌های BiPAP معمولاً محدوده‌های فشاری از 4 cmH2O تا 25 cmH2O را ارائه می‌دهند.
 • وزن: وزن ایده آل برای BiPAP 1-3 کیلوگرم و برای CPAP مسافرتی 500-800 گرم است .
 • صدا:  دستگاه های با کیفیت خوب صدایی زیر 30 دسی بل منتشر می کنند که معادل صدای زمزمه است که برای آزار خواب شما کافی نیست.
 • سطح شیب دار: از طریق این ویژگی می توانید یک بازه زمانی قبل از خواب تعیین کنید که در آن دستگاه به تدریج فشار هوا را افزایش دهد.  اکثر دستگاه ها زمان رمپ را از 5 تا 60 دقیقه ارائه می دهند . برخی ممکن است کمتر از آن ارائه دهند.
 • ردیابی داده: دستگاه‌های مدرن BiPAP دارای ویژگی‌های ردیابی داده هستند و به خوبی مجهز به کارت‌های SD، بلوتوث ، اتصال ابری و گزینه‌های کد QR هستند .  داده  های جمع آوری شده می تواند توسط پزشک شما برای ایجاد تغییرات بیشتر در درمان آپنه خواب شما استفاده شود.

8.  گارانتی و قیمت دستگاه بای پپ bipap

اکثر دستگاه‌های BiPAP دارای گارانتی دو ساله هستند که برای برخی ممکن است تا 3 سال نیز طول بکشد. Resmed ، فیلیپس 2 سال گارانتی ارائه می دهد در حالی که Oxymed  تنها برندی است که خدمات خانگی را به همراه 2 سال ضمانت ارائه می دهد.

9. قیمت دستگاه بای پپ bipap

هزینه و  قیمت دستگاه بای پپ bipap بر اساس مدل و ویژگی ها متفاوت است.

دستگاه های پیشرفته آپنه خواب گران تر خواهند بود.

نوع دستگاه قیمت میانگین
خودکار BiPAP 950 تا 2500 دلار
BiPAP فشار ثابت 1300 تا 2000 دلار
فیلیپس رسپیرونیکس 1500 تا 2000 دلار

10. قیمت بهترین مارک های دستگاه بای پپ bipap

با گزینه های فراوان موجود در بازار، چند دستگاه BiPAP بهتر از سایرین وجود دارد. اگر بدانید چه چیزی را جستجو کنید، پیدا کردن دستگاه ایده‌آل برای نیازهایتان بسیار آسان‌تر است.

لیست بهترین برندهای CPAP/BiPAP در هند:

نام تجاری کجا بخریم
Resmed هم اکنون خریداری کنید
بی ام سی هم اکنون خریداری کنید
فیلیپس هم اکنون خریداری کنید
دویل بیس هم اکنون خریداری کنید
ایرانی هم اکنون خریداری کنید

اگر هنوز در مورد خرید دستگاه BiPAP سردرگم هستید، می توانید از تماس تلفنی با ما برای مقایسه مشخصات مختلف قبل از تصمیم گیری استفاده کنید.


راهنمای بهترین دستگاه‌های BiPAP در سال

دستگاه‌های فشار مثبت راه هوایی دو سطحی (BiPAP) برای درمان آپنه انسدادی خواب (OSA) استفاده می‌شوند، وضعیتی که راه‌های هوایی را در طول خواب مسدود می‌کند، جریان هوا را محدود می‌کند و همچنین شرایط دیگری که بر تنفس تأثیر می‌گذارد. درمان BiPAP، که شامل استفاده از دستگاه BiPAP است، یک درمان تهویه غیرتهاجمی است که برای کمک به تنفس در چنین مواردی طراحی شده است.

معرفی و قیمت دستگاه بای پپ bipap

دستگاه BiPAP یک دستگاه تهویه غیرتهاجمی است که عمل تنفس را تقلید می کند. هوای پرفشار را در حین دم وارد ریه‌های شما می‌کند که به آن فشار راه هوایی مثبت دمی (IPAP) نیز گفته می‌شود، و فشار پایین‌تر در حین بازدم، که به عنوان فشار راه هوایی مثبت بازدمی (EPAP) یا فشار بازدمی انتهای مثبت شناخته می‌شود. PEEP). دستگاه های BiPAP اغلب برای درمان اختلالات تنفسی در خواب از جمله OSA، رایج ترین نوع آپنه خواب که تخمین زده می شود تا 30 میلیون نفر در ایالات متحده را تحت تاثیر قرار دهد، استفاده می شود.

بر خلاف انواع دیگر درمان فشار مثبت راه هوایی (PAP) مانند فشار مثبت مداوم راه هوایی (CPAP) و فشار مثبت خودکار راه هوایی (APAP)، فشار هوای ارسال شده از طریق دستگاه BiPAP بستگی به این دارد که کاربر در حال دم یا بازدم باشد.  «زمانی که فشار CPAP یا APAP بیش از حد بالا باشد، بازدم افراد دچار مشکل می‌شود.

درمان BiPAP ممکن است یک جایگزین مناسب برای افرادی باشد که نمی توانند فشار جریان هوا را که در طول درمان با دستگاه APAP یا CPAP انجام می شود، تحمل کنند . «به این ترتیب، تغییر فردی به یک دستگاه دو سطحی (BiPAP) آن را راحت‌تر می‌کند، زیرا فشار بازدم می‌تواند کمتر از فشار دم باشد.

دستگاه های قیمت دستگاه بای پپ bipap چگونه کار می کنند؟

دستگاه‌های BiPAP دارای تنظیمات فشار مستقل هستند که هوای فشرده با فشار بالاتر را در هنگام دم و هوای فشرده با فشار کمتر را در هنگام بازدم به کاربر آزاد می‌کند.

افراد نیاز به نسخه برای دستگاه BiPAP دارند. «اگر فردی یک مطالعه خواب در آزمایشگاه داشته باشد، پزشک می تواند نسخه دقیق مورد نیاز برای باز نگه داشتن راه هوایی فوقانی فرد برای درمان خروپف و آپنه انسدادی خواب را ارائه دهد. “اگر کسی تست آپنه خواب در خانه داشته باشد، پزشکان طیف وسیعی از فشارها را با دستگاه CPAP خودکار یا APAP یا دستگاه دو سطح خودکار ارائه می کنند.

در حالی که دستگاه‌های BiPAP عمدتاً برای درمان آپنه خواب، از جمله OSA استفاده می‌شوند، ممکن است برای افرادی با شرایط دیگری که تنفس را دشوار می‌کنند، مناسب باشند، از جمله:

 • نارسایی تنفسی
 • بیماری انسدادی مزمن ریه (COPD)
 • سندرم های هیپوونتیلاسیون مرتبط با چاقی
 • نارسایی قلبی
 • دیستروفی عضلانی.

دستگاه‌های BiPAP همچنین می‌توانند برای افراد مبتلا به آپنه خواب مرکزی (CSA)، که یکی دیگر از انواع رایج آپنه خواب است که در آن مغز به ریه‌ها سیگنال نمی‌دهد تا حرکت کنند، پشتیبانی تنفسی ارائه دهند. این سیگنال قطع شده منجر به توقف جریان هوا می شود که مانع از تنفس افراد در هنگام خواب می شود.

هنگام جستجوی قیمت دستگاه بای پپ bipap چه نکاتی را باید در نظر گرفت

به گفته کارشناسان، مهم است که قبل از خرید دستگاه BiPAP، چند فاکتور مختلف را در نظر بگیرید. «این‌ها دستگاه‌های تنفسی پیشرفته هستند و باید تحت راهنمایی یک متخصص [حرفه‌ای] که در استفاده از آن‌ها آموزش دیده است خرید شوند».

پوشش قیمت و بیمه دستگاه بای پپ bipap

دستگاه‌های جدید BiPAP می‌توانند بدون بیمه «حدود 2900 دلار» قیمت داشته باشند. «بسته به پوشش بیمه مشترک، بیماران می توانند 20 درصد یا بیشتر را برای تقسیم هزینه، بسته به مزایای تجهیزات پزشکی بادوام خود بپردازند». قیمت به ویژگی های دستگاه و هزینه اضافی قطعات ضروری مانند ماسک BiPAP، هدگیر و فیلترهای جایگزین بستگی دارد که اغلب به صورت جداگانه فروخته می شوند. قبل از خرید دستگاه، بررسی گارانتی و ویژگی‌های داخلی محصول ممکن است به فرد کمک کند تا تشخیص دهد که آیا قیمت آن برای نیازهای منحصر به فرد خود ارزش دارد یا خیر.

از آنجایی که درمان BiPAP عموماً گران‌تر از درمان CPAP است، برای ارائه‌دهندگان مراقبت‌های بهداشتی کمتر رایج است که این دستگاه‌ها را به عنوان اولین خط درمان توصیه کنند. اینکه آیا دستگاه BiPAP تحت پوشش بیمه قرار می گیرد یا خیر، بستگی به ارائه دهنده و برنامه بیمه شخص دارد. در برخی موارد، ارائه دهندگان بیمه ممکن است از یک فرد بخواهند که شواهدی مبنی بر تشخیص صحیح را از یک متخصص مراقبت های بهداشتی برای دریافت پوشش به اشتراک بگذارد.

افرادی که با شرایط پزشکی زیر تشخیص داده می شوند، ممکن است واجد شرایط پوشش بیمه دستگاه BiPAP باشند:

 • هیپوونتیلاسیون یا تنفس آهسته/کم عمق
 • آپنه خواب مرکزی یا پیچیده
 • بیماری انسدادی مزمن ریه (COPD)
 • بیماری ریوی محدود کننده، که یک بیماری ریوی است که با کاهش ظرفیت حجم هوا در ریه ها مشخص می شود.
 • بیماری‌های عصبی عضلانی و ….

در بیشتر موارد، نیاز فرد به درمان BiPAP باید با یک مطالعه خواب در آزمایشگاه نشان داده شود، که طی آن یک متخصص ریه یا متخصص طب خواب تنفس فرد را ارزیابی می کند و تشخیص می دهد.

ویژگی های دستگاه و قیمت بای پپ bipap

ویژگی های یک دستگاه می تواند تفاوت بزرگی در هنگام خرید دستگاه BiPAP ایجاد کند. برخی از ویژگی‌ها معمولاً در طراحی دستگاه گنجانده می‌شوند در حالی که برخی دیگر با هزینه اضافی ارائه می‌شوند.

برای مثال، دستگاه‌های BiPAP با گزینه‌های کنترل آب و هوا، مانند مرطوب‌کننده‌ها، ممکن است با مرطوب نگه داشتن دهان، بینی و گلو، راحتی بیشتری را ارائه دهند.«اگر در آب و هوای خشک زندگی می کنید یا فشار هوا [از دستگاه] باعث خشکی بینی یا گلو می شود، [یک مرطوب کننده] می تواند به ویژه مفید باشد.

ویژگی‌های دیگری که باید در نظر گرفته شود شامل ردیاب‌های داخلی برای جمع‌آوری و اشتراک‌گذاری داده‌های خواب با ارائه‌دهندگان است، مانند ساعات استفاده، میزان نشت (میزان هوای خارج شده از ماسک BiPAP) و شاخص آپنه-هیپوپنه (AHI) ) که میانگین کل تعداد آپنه و هیپوپنه است که در هر ساعت خواب رخ می دهد.

کاربران BiPAP ممکن است بخواهند سطح دسی‌بل صدای دستگاه را در نظر بگیرند، اگر خودشان یا شریک زندگی‌شان سبک می‌خوابند، تا از اختلال در خواب در طول شب جلوگیری کنند.  متوسط ​​سطح صدای عملکرد یک دستگاه BiPAP بین 25 دسی بل (مشابه صدای تنفس) و 35 دسی بل (مشابه یک فن اتاق بسیار آرام) است.

دامنه فشار و قیمت دستگاه بای پپ bipap

سطوح فشار BiPAP میتواند ثابت یا خودکار باشد. ثابت به یک فشار تنظیم شده در هنگام دم و بازدم اشاره دارد، در حالی که خودکار به این معنی است که دستگاه به طور خودکار مقدار فشار مورد نیاز کاربر را تنظیم میکند، مهم است که محدوده فشار یک دستگاه را در نظر بگیرید، که ممکن است بر آن تأثیر بگذارد. مستعد عدم تحمل فشار

دستگاه های BiPAP اغلب دارای یک تنظیم سطح شیب دار هستند که به مدت زمان لازم برای رسیدن فشار هوا به سطح تعیین شده اشاره دارد. دستگاهی را امتحان کنید که آیا زمان رمپ آن راحت است یا خیر. فردی رمپ طولانی‌تر را ترجیح می‌دهد بستگی به این دارد که فشار درمان چقدر است و آیا می‌تواند آن را تحمل کند. زمان مناسب رمپ نیز ممکن است به مدت زمانی که فرد طول میکشد تا به خواب برود بستگی دارد.


7 اشتباه رایج هنگام تعیین قیمت دستگاه بای پپ bipap

افرادی که از درمان آپنه خواب رنج میبرند برای جلوگیری از خروپف و تنفس طبیعی در شب به دستگاه های CPAP یا BiPAP نیاز دارند.

“CPAP” مخفف “Continuous Positive Airway Pressure” و “BiPAP” مخفف “Bilevel Positive Airway Pressure” است.

هر دو تجهیزات بیمارستانی هستند که برای درمان شرایط جدی خروپف استفاده میشوند. عضلات زبان و گلو در هنگام خواب آرام میشوند، گاهی اوقات راه هوایی را به طور جزئی یا کامل میبندند. این باعث خروپف شما می شود و در نهایت منجر به آپنه خواب میشود.

محصولات آپنه خواب مانند دستگاه های CPAP و BiPAP با فشار دادن هوای تحت فشار به گلو و ریه ها کار میکنند.

هوای تحت فشار راه هوایی را باز نگه میدارد و به کاربر اجازه میدهد در شب به طور طبیعی نفس بکشد.

اما آیا هر دو دستگاه آپنه خواب وظایف یکسانی را انجام میدهند؟ آیا تمایزی وجود دارد؟ بیایید دریابیم.

تفاوت بین قیمت دستگاه سی پپ و بای پپ bipap

تمایز اولیه بین تجهیزات BiPAP و CPAP این است که دستگاه های BiPAP فشار هوای دو سطحی را ارائه میدهند.

این بدان معناست که شما میتوانید دو تنظیم فشار هوا داشته باشید: تنفس (تنظیم دمی یا IPAP) و بازدم (فشار بازدمی یا EPAP).

این تفاوت گاهی اوقات به عنوان ” گرادیان فشار” نامیده میشود.

از مزایای استفاده از دستگاه CPAP و BiPAP میتوان به کاهش فشار خون، خواب بهتر، انرژی بیشتر و کاهش خطر مرگ یا سکته در هنگام خواب اشاره کرد.

از این رو، هنگام تصمیم گیری برای خرید، بهتر است اشتباهی را انتخاب نکنید.

در این پست، ما به عواملی میپردازیم که باید هنگام خرید آنلاین دستگاه BiPAP و CPAP در نظر گرفته شوند تا دستگاه آپنه خواب مناسب را برای نیازهای درمانی خاص خود انتخاب کنید.

علاوه بر قیمت دستگاه سی پپ و بای پپ bipap چگونه کار می کند؟

یک درمان رایج برای آپنه انسدادی خواب، درمان فشار مثبت مداوم راه هوایی (CPAP) است.

دستگاه CPAP از یک شیلنگ متصل به یک ماسک یا قطعه دماغه استفاده می‌کند تا فشار هوای ثابت و ثابتی را ارائه دهد تا به شما کمک کند هنگام خواب نفس بکشید.

اگر سطح اکسیژن شما پایین است و متخصص خواب شما به این نتیجه رسیده است که برای درمان آپنه خواب خود به فشار هوای قوی تری نیاز دارید، یک دستگاه BiPAP ممکن است مفید باشد.

به دلیل فشار بازدمی کمتر، بسیاری از بیمارانی که به فشار هوای بیشتری نیاز دارند، راحتی BiPAP را ترجیح میدهند.

بازدم در برابر فشار زیاد هوا میتواند دشوار باشد و خوابیدن یا به خواب رفتن را دشوار کند. این نبرد دیگر با دستگاه BiPAP سخت نیست.

وقتی صحبت از درمان PAP به میان می آید، چیزی به نام بهترین درمان وجود ندارد. همه چیز به این بستگی دارد که کدام یک برای شما بهترین است.

همیشه بهتر است با مشاور خواب خود در مورد اینکه کدام محصول آپنه خواب برای درمان موفقیت آمیز شرایط خروپف شما مفید است، مشورت کنید.

اگر هنوز در مورد اینکه کدام محصول را بخرید با مشکل مواجه هستید، در اینجا هفت اشتباه رایجی که باید هنگام خرید دستگاه آپنه خواب مناسب اجتناب کنید، آورده شده است.

 

 7 اشتباه رایجی که هنگام خرید و قیمت دستگاه بای پپ bipap باید از آنها اجتناب کنید:

 

اشتباه شماره 1 – خرید دستگاه آپنه خواب به این دلیل که دوست شما از آنها استفاده میکند

همه در حال خرید و قیمت دستگاه سی پپ cpap هستند، من هم باید آن را داشته باشم؟ نه! فقط به این دلیل که دوستان شما یا همه اطرافیان خرید میکنند، خرید نکنید.

در عوض، به دنبال یک ارائه دهنده تجهیزات حرفه ای با به روزترین نرم افزار و سخت افزار آپنه باشید تا متخصص خواب شما بتواند پیشرفت شما را پیگیری کند.

این عوامل برای تعیین اثربخشی درمان شما و درصد موفقیت انطباق بسیار مهم هستند.

اشتباه شماره 2 – خرید و تعیین قیمت دستگاه بای پپ bipap بدون انجام تست مطالعه خواب

فقط به طور تصادفی وارد یک مغازه نشوید و قیمت  یک دستگاه بای پپ bipap پرسیده بخرید و خودتان از آن مراقبت کنید.

به شما گفته شده است که به مطالعه خواب نیاز دارید تا در مورد نحوه خواب و نحوه انسداد راه هوایی خود بیشتر بدانید.

توصیه میشود که تحقیقات خود را در یک مرکز خواب انجام دهید.

اشتباه شماره 3 – عدم درخواست از پزشک برای تجویز و قیمت دستگاه بای پپ bipap همراه با تنظیمات فشار مورد نیاز

همیشه به پزشک مراجعه کنید و بر اساس علائم و نشانه های خود و سابقه خواب معاینه شوید.

اگر امکان پذیر باشد، اطلاعات سابقه خواب شما میتواند توسط شخصی که تخت یا خانه شما را به اشتراک میگذارد ارائه کند.

ارزیابی ممکن است شامل نظارت شبانه بر تنفس و سایر سیستم های فیزیولوژیکی در یک مرکز خواب باشد.

اشتباه شماره 4 – استفاده از ماسک آپنه خواب استفاده شده توسط شخص دیگری

هرگز از ماسک بای پپ bipap که قرض گرفته شده یا قبلا استفاده شده است استفاده نکنید.

به احتمال زیاد با انواع میکروب ها آلوده شده است. حتی اگر استریل باشد، ممکن است مناسب نباشد زیرا به طور گسترده شناخته شده است که تناسب ماسک برای موفقیت کاربر بای پپ bipap بسیار مهم است.

این قانون برای لوازم جانبی بای پپ bipap مانند روسری، تکیه گاه چانه و لوله نیز اعمال میشود.

اشتباه شماره 5 – خرید ماسک و قیمت دستگاه بای پپ bipap با اندازه یا سبک اشتباه

دستگاه بای پپ bipap برای کمک به مشکلات خواب در نظر گرفته شده است. در نتیجه، توجه و اطمینان از مناسب بودن اندازه ماسک بای پپ bipap برای موفقیت درمان بسیار مهم است.

بررسی کنید که ماسک شما به درستی جا بیفتد. نشت ماسک ممکن است باعث خشک شدن بینی شما شود. اگر مجبور باشید بند ها را اغلب برای جلوگیری از نشت هوا تنظیم کنید، ماسک به درستی جا نمیشود.

یک دستگاه بای پپ bipap با یک مرطوب کننده گرم که به دستگاه فشار هوا متصل میشود بهتر است.

اشتباه شماره 6 – استفاده نکردن از دستگاه بای پپ bipap هر شب

شایع ترین مشکل بای پپ bipap این است که بیماران هر شب از دستگاه استفاده نمیکنند.

از طرف دیگر، اگر ماسک ناخوشایند شود، ممکن است در طول شب ماسک را بردارید. حتی اگر یک شب از آن استفاده نکنید، روز بعد خسته خواهید شد.

اگر میخواهید به هر دلیلی استفاده از بای پپ bipap را قطع کنید، با پزشک خود صحبت کنید.

اشتباه شماره 7 – برای پیگیری پیشرفت درمان خود به پزشک یا متخصص خواب مراجعه نکنید

اگر علائمی مانند خروپف یا خستگی در طول روز را تجربه کرده اید، یک قرار ملاقات با پزشک مراقبت های اولیه خود تنظیم کنید.

ممکن است پزشک شما را به یک متخصص خواب توصیه کند که ممکن است پس از انجام معاینه شما را از نظر OSA یا سایر مشکلات خواب ارزیابی کند.

یک متخصص خواب چندین آزمایش انجام میدهد تا مشخص کند چه چیزی باعث مشکلات خواب شما میشود.

پس از تشخیص، پزشک می‌تواند راه‌حل‌هایی را برای کمک به خواب بهتر شما پیشنهاد کند.

مدیریت و درمان و قیمت با قیمت دستگاه بای پپ bipap

درجه علائم شما انتخاب های درمانی برای آپنه خواب را تعیین میکند.

درمان‌های طبیعی مانند کاهش وزن یا تنظیم وضعیت خواب ممکن است در صورت خفیف بودن علائم، تسکین دهند.

اگر آپنه خواب متوسط ​​تا شدید دارید، ممکن است به درمان پیچیده نیاز داشته باشید.

هر حرفه ای، مانند یک متخصص ریه، یک متخصص گوش و حلق و بینی، یک پزشک مراقبت های اولیه (PCP)، یا یک درمانگر تنفسی، میتواند کمک کند.

اگر پزشک شما آن را توصیه کند، باید یک تست مطالعه خواب انجام دهید.

دستورالعمل های پزشک خود را برای مصرف دارو یا استفاده از تجهیزات آپنه خواب دنبال کنید.

از ابزار به طور مکرر با یک ماسک متناسب با اندازه مناسب استفاده کنید.
فیلتر دستگاه خود را مرتب تمیز کنید و از تمیز و بهداشتی بودن ماسک اطمینان حاصل کنید.

نتیجه قیمت دستگاه بای پپ bipap

با پزشک خود و ارائه دهنده بای پپ bipap مشورت کنید تا ماسک و دستگاه بهینه را برای خود بیابید.

مراجعه منظم به پزشک خواب برای عیب یابی مشکلات و تنظیم تنظیمات در صورت لزوم ضروری است.

با گذشت زمان، تنظیمات مناسب را کشف کرده و با ماسک آشنا میشوید.

بای پپ bipap میتواند سلامت و کیفیت زندگی شما را با صرف زمان و تلاش بهبود بخشد.

فروشگاه تجهیزات پزشکی موج بهترین دستگاه CPAP آنلاین را با قیمت های مقرون به صرفه دارد.

انواع زیادی از دستگاه های بای پپ bipap و سایر تجهیزات پزشکی را به صورت آنلاین با بهترین قیمت خریداری کنید. همین الان سفارش خود را ثبت کنید

 

سوالات متداول قیمت دستگاه بای پپ bipap

 

علائم/علائم هشدار دهنده آپنه خواب چیست؟

مشکل در به خواب رفتن، خشکی دهان، احساس ضعف یا خستگی همیشه، خروپف با صدای بلند و غیره از شایع ترین علائم آپنه خواب هستند.

بای پپ bipap چیست؟

برخی از شرایط پزشکی ممکن است تنفس را دشوار کند. در چنین شرایطی، فشار دوسطحی مثبت راه هوایی ممکن است مفید باشد. گاهی اوقات به آن “BiPAP” یا “BPAP” نیز گفته میشود. این نوعی ونتیلاتور است که وسیله ای است که به تنفس کمک میکند.

CPAP چیست؟

درمان فشار مثبت مداوم راه هوایی (CPAP) یک درمان محبوب برای آپنه خواب است. دستگاه CPAP از یک شیلنگ متصل به یک ماسک یا قطعه دماغه استفاده میکند تا فشار هوای مداوم و ثابتی را فراهم کند تا به شما در تنفس هنگام خواب کمک کند.

قیمت قطعاتی که با دستگاه بای پپ bipap عرضه میشوند چیست؟

شما باید با اجزای دستگاه خود آشنا باشید. آنها به شرح زیر است:

 • ماسک بینی، ماسک صورت، یا پلاگ بینی
 • موتور دستگاه که هوا را به داخل لوله پمپ میکند
 • لوله ای که موتور دستگاه را به ماسک یا دوشاخه متصل میکند.
 • سایر عملکردهای دستگاه شما، مانند یک مرطوب کننده گرم، ممکن است در دسترس باشد.

چگونه برای استفاده و قیمت دستگاه بای پپ bipap آماده شوم؟

اگر به دنبال خرید دستگاه برای مصارف خانگی هستید، باید با متخصصی که تجهیزات پزشکی خانگی را ارائه میدهد مشورت کنید.

این فرد می تواند به شما در تعیین اینکه کدام نوع دستگاه برای نیازهای شما مناسب است کمک کند.

آنها همچنین میتوانند نحوه و زمان تمیز کردن ماسک ها، لوله ها و سایر اجزای دستگاه را به شما آموزش دهند.

اگر قبل از تصمیم گیری در مورد ماسک مورد علاقه خود، انواع مختلفی از ماسک ها را آزمایش کنید، مفید خواهد بود.

در طول استفاده از بای پپ bipap چه اتفاقی می افتد؟

هنگامی که از CPAP استفاده میکنید، هنگام دم و بازدم فشار هوای مثبت دریافت میکنید. با این حال، وقتی نفس می‌کشید، فشار هوای بیشتری دریافت می‌کنید.

این تنظیم با سایر انواع هواکش ها متمایز است. شما از ماسک یا پلاگ های بینی متصل به دستگاه تنفس مصنوعی استفاده میکنید.

این گجت هوای تحت فشار را وارد ریه های شما میکند. آن را “تهویه با فشار مثبت” مینامند زیرا این ابزار از فشار هوا برای گسترش ریه های شما استفاده میکند.


راهنمای گام به گام خرید و تعیین قیمت دستگاه بای پپ bipap

تسلط بر هنر ماشین های BiPAP: راهنمای خرید گام به گام

دستگاه‌های BiPAP دستگاه‌های پزشکی انقلابی هستند که برای ارائه پشتیبانی تهویه غیرتهاجمی برای افرادی که مشکلات تنفسی دارند طراحی شده‌اند. این یک راه حل ایده آل برای درمان آپنه خواب، بیماری مزمن انسدادی ریه (COPD) و اختلالات تنفسی مختلف است. آنها همچنین به عنواندستگاه فشار هوای مثبت دو سطحی شناخته می شوند.

برخلاف دستگاه‌های فشار مثبت مداوم راه هوایی (CPAP) که فشار ثابت را در طول چرخه تنفس حفظ می‌کنند، دستگاه BiPAP دو سطح فشار مجزا را ارائه می‌کند. فشار بالاتری را در هنگام دم و فشار کمتری را در هنگام بازدم ایجاد می‌کند و راحتی مطلوب را تضمین می‌کند و الگوهای تنفس موثر را ارتقا می‌دهد.

متخصصان مراقبت های بهداشتی اغلب پس از مطالعات خواب یا هنگام تشخیص بیماری های تنفسی، دستگاه های BiPAP را تجویز می کنند. این دستگاه ها دارای تنظیمات قابل تنظیم برای پاسخگویی به نیازهای فردی هستند. آنها شامل سطوح فشار قابل تنظیم، افزایش تدریجی فشار از طریق ویژگی های سطح شیب دار، و تنظیمات راحتی اضافی مانند رطوبت رسانی و تناسب ماسک هستند.

در این راهنمای خرید، دنیای دستگاه‌های BiPAP و اینکه چگونه آنها نقش مهمی در بهبود درمان تنفسی و رفع آپنه خواب دارند را بررسی خواهیم کرد.

برنامه دستگاه و تعیین قیمت بای پپ bipap

ما کاربردهای متنوع دستگاه‌های BiPAP و نحوه استفاده از آنها در تنظیمات مختلف مراقبت‌های بهداشتی را بررسی خواهیم کرد. دستگاه‌های BiPAP اغلب برای درمان آپنه خواب و سایر مشکلات تنفسی استفاده می‌شوند. آنها به طور موثر به بیماران در تنفس کمک می کنند و کیفیت زندگی آنها را افزایش می دهند. بیایید برخی از کاربردهای اصلی تجهیزات BiPAP را با جزئیات بیشتری بررسی کنیم.

درمان آپنه خواب و تعیین قیمت بای پپ bipap :

دستگاه‌های BiPAP عمدتاً در درمان آپنه خواب، یک اختلال خواب رایج که با قطع شدن تنفس در خواب مشخص می‌شود، استفاده می‌شود. جریان ثابت اکسیژن این کار با کاهش علائمی مانند خروپف، خواب آلودگی در طول روز و خستگی، خواب آرام و رفاه عمومی را بهبود می بخشد.

درمان تنفسی و تعیین قیمت بای پپ bipap :

افراد مبتلا به بیماری مزمن انسدادی ریه (COPD)، آسم و سایر بیماری های تنفسی باید از دستگاه های BiPAP به عنوان بخشی از درمان تنفسی خود استفاده کنند. این دستگاه‌ها به بیمارانی که ممکن است در مقابل مقاومت در بازدم مشکل داشته باشند یا عضلات تنفسی ضعیفی دارند، کمک تنفس و پشتیبانی می‌کنند. با ارائه تنظیمات فشار سفارشی، دستگاه‌های BiPAP به بهینه‌سازی الگوهای تنفس، بهبود عملکرد ریه و کاهش کار تنفس کمک می‌کنند.

پشتیبانی از ونتیلاتور و تعیین قیمت بای پپ bipap :

در برخی موارد، دستگاه‌های BiPAP به عنوان ونتیلاتورهای غیرتهاجمی برای ارائه پشتیبانی تنفسی برای بیماران مبتلا به نارسایی تنفسی یا کسانی که نیاز به تهویه موقت دارند، استفاده می‌شوند. این دستگاه‌ها می‌توانند فشارهای بالاتری را وارد کنند و به دم و بازدم کمک کنند و جایگزینی کمتر تهاجمی برای ونتیلاتورهای سنتی ارائه دهند. دستگاه های BiPAP به ویژه برای بیمارانی که می توانند تهویه غیرتهاجمی را تحمل کنند مفید هستند و ممکن است به اجتناب از نیاز به روش های تهاجمی کمک کنند.

اکسیژن تراپی و تعیین قیمت بای پپ bipap :

دستگاه های BiPAP را می توان با غلیظ کننده های اکسیژن یا سیلندرهای اکسیژن ترکیب کرد تا اکسیژن درمانی تکمیلی را ارائه دهد. این به ویژه برای افراد مبتلا به شرایط تنفسی که نیاز به حمایت اکسیژن اضافی دارند مفید است. دستگاه BiPAP تحویل سطوح اکسیژن تجویز شده را تضمین می کند و در عین حال پشتیبانی فشار لازم را برای تنفس مؤثر فراهم می کند.

تهویه مراقبت در منزل و تعیین قیمت بای پپ bipap:

دستگاه‌های BiPAP به گونه‌ای طراحی شده‌اند که کاربر پسند و قابل حمل باشند و برای تنظیمات مراقبت در منزل مناسب باشند. بسیاری از افراد مبتلا به آپنه خواب یا شرایط مزمن تنفسی، راحتی و راحتی استفاده از دستگاه های BiPAP را در خانه خود ترجیح می دهند. تهویه مراقبت در منزل با دستگاه‌های BiPAP به بیماران امکان می‌دهد تحت درمان و نظارت مستمر قرار گیرند و نیاز به مراجعه مکرر به بیمارستان را کاهش دهند.

با درک کاربردهای مختلف دستگاه‌های BiPAP، می‌توانید تطبیق پذیری و اهمیت آن‌ها در مراقبت‌های تنفسی را بهتر درک کنید. در فصل بعدی به بررسی عوامل مختلف دستگاه های BiPAP موجود در بازار خواهیم پرداخت. این به شما بینش هایی را ارائه می دهد تا به شما در انتخاب مناسب برای نیازهای خاص خود کمک کند.

عواملی که هنگام خرید و تعیین قیمت دستگاه بای پپ bipap باید در نظر گرفت

هنگام خرید یک دستگاه BiPAP، چندین فاکتور مهم وجود دارد که باید در نظر گرفته شود تا اطمینان حاصل شود که دستگاهی را انتخاب می کنید که نیازهای خاص شما را برآورده می کند و پشتیبانی بهینه تنفسی را ارائه می دهد. در اینجا عوامل کلیدی وجود دارد که باید در نظر داشته باشید:

تنظیمات فشار و قیمت دستگاه بای پپ bipap :

دستگاه‌های BiPAP تنظیمات فشار قابل تنظیم را برای تطبیق الگوهای تنفسی فردی و الزامات درمانی ارائه می‌دهند. بسیار مهم است که دستگاهی را انتخاب کنید که امکان تنظیم دقیق فشار را برای اطمینان از درمان مؤثر فراهم کند. در نظر بگیرید که آیا دستگاه تنظیمات فشار مثبت راه هوایی دمی (IPAP) و فشار مثبت بازدمی (EPAP) را ارائه می دهد. علاوه بر این، بررسی کنید که آیا می‌توان آن را مطابق با سطوح فشار تجویز شده شما تنظیم کرد.

ویژگی های راحتی و قیمت دستگاه بای پپ bipap :

به دنبال دستگاه های BiPAP باشید که راحتی بیمار را در اولویت قرار می دهند. ویژگی هایی مانند نشانگرهای تناسب ماسک، تنظیمات سطح شیب دار و فناوری های کاهش فشار می توانند راحتی را در طول درمان افزایش دهند. گزینه های رطوبت قابل تنظیم و لوله های گرم نیز برای جلوگیری از خشکی و تحریک سیستم تنفسی قابل بررسی هستند.

سطح نویز و قیمت دستگاه بای پپ bipap :

دستگاه های BiPAP از نظر تولید نویز متفاوت هستند. اگر سر و صدا نگران کننده است، به خصوص برای افراد سبک خواب یا افرادی که در اتاق خواب مشترک هستند، دستگاه هایی با ویژگی های پیشرفته کاهش نویز یا خروجی صدای کم را انتخاب کنید. این یک محیط خواب آرام را تضمین می کند در حالی که هنوز حمایت تنفسی لازم را دریافت می کند.

قابل حمل بودن و سفر دوستانه و قیمت دستگاه بای پپ bipap :

اگر قصد سفر دارید یا دستگاه BiPAP را به طور مکرر جابجا می کنید، قابل حمل بودن و سهولت استفاده از آن را در نظر بگیرید. به دنبال مدل های جمع و جور و سبک وزن باشید که برای مسافرت طراحی شده اند و دارای کیف های حمل مناسب هستند. علاوه بر این، بررسی کنید که آیا دستگاه با منابع انرژی مختلف (مثلاً کارکرد باتری) سازگار است تا از درمان بدون وقفه در طول سفر مطمئن شوید.

ضبط و اتصال داده ها و قیمت دستگاه بای پپ bipap :

بسیاری از دستگاه های مدرن BiPAP مجهز به ویژگی های ضبط داده هستند که انطباق با درمان، الگوهای تنفسی و سایر اطلاعات مرتبط را دنبال می کنند. برخی از دستگاه‌ها دارای حافظه داخلی هستند، در حالی که برخی دیگر گزینه‌های اتصال داده را برای انتقال بی‌وقفه به ارائه‌دهندگان مراقبت‌های بهداشتی یا سیستم‌های نظارت ارائه می‌دهند. هنگام انتخاب دستگاه BiPAP، ترجیحات خود را برای ردیابی و اشتراک گذاری داده ها در نظر بگیرید.

سازگاری با ماسک و قیمت دستگاه بای پپ bipap :

دستگاه های BiPAP به ماسک هایی نیاز دارند که به طور ایمن و راحت روی بینی، دهان یا هر دو قرار بگیرند. اطمینان حاصل کنید که دستگاهی که انتخاب می‌کنید با طیف گسترده‌ای از گزینه‌های ماسک سازگار است و به شما امکان می‌دهد دستگاهی را انتخاب کنید که مطابق با ترجیحات شما باشد و مهر و موم مناسبی را ارائه دهد. تناسب و راحتی ماسک نقش مهمی در اثربخشی درمان دارد.

اعتبار و پشتیبانی سازنده و قیمت دستگاه بای پپ bipap :

قبل از خرید در مورد اعتبار و اعتبار سازنده تحقیق کنید. به دنبال شرکت‌هایی باشید که سابقه خوبی در تولید دستگاه‌های تنفسی با کیفیت بالا و ارائه پشتیبانی عالی از مشتری دارند. نظرات مشتریان را بخوانید و توصیه هایی را از متخصصان مراقبت های بهداشتی برای به دست آوردن بینش در مورد شهرت سازنده جستجو کنید.

پوشش هزینه و بیمه و قیمت دستگاه بای پپ bipap :

دستگاه‌های BiPAP می‌توانند از نظر قیمت متفاوت باشند، بنابراین ضروری است که بودجه خود را در نظر بگیرید و از اولویت‌بندی کیفیت و ویژگی‌ها اطمینان حاصل کنید. با ارائه دهنده بیمه خود مشورت کنید تا مشخص شود که آیا آنها هزینه دستگاه های BiPAP را پوشش می دهند یا اینکه باید هزینه های آن را از جیب خود متقبل شوید. درک پوشش بیمه می تواند به شما در تصمیم گیری آگاهانه کمک کند.

با در نظر گرفتن این عوامل، می توانید گزینه های خود را محدود کرده و دستگاه BiPAP را انتخاب کنید که با نیازهای خاص شما هماهنگ باشد. در فصل بعدی، انواع مختلف دستگاه‌های BiPAP موجود را مورد بحث قرار می‌دهیم و مروری بر ویژگی‌ها و عملکردهای آن‌ها در اختیار شما قرار می‌دهیم.

 

عوامل موثر بر قیمت انواع دستگاه های بای پپ bipap

دستگاه‌های BiPAP در انواع مختلفی موجود هستند که هر کدام برای رفع نیازها و ترجیحات تنفسی خاص طراحی شده‌اند. درک انواع مختلف می تواند به شما در تصمیم گیری آگاهانه هنگام انتخاب دستگاه BiPAP کمک کند. در اینجا انواع رایج دستگاه های BiPAP آورده شده است:

بررسی قیمت دستگاه بای پپ bipap فشار ثابت  :

دستگاه های فشار ثابت BiPAP سطح فشار ثابتی را در طول چرخه تنفس ارائه می دهند. این دستگاه ها برای افرادی مناسب هستند که برای درمان نیاز به تنظیم فشار ثابت و از پیش تعیین شده دارند. فشار تجویز شده توسط یک متخصص مراقبت های بهداشتی بر اساس نیاز بیمار تعیین می شود.

بررسی قیمت دستگاه بای پپ bipap تنظیم خودکار :

دستگاه های تنظیم خودکار BiPAP که با نام های Auto BiPAP یا AutoPAP نیز شناخته می شوند، به طور خودکار سطوح فشار را بر اساس الگوهای تنفسی و نیازهای فرد تنظیم می کنند. این دستگاه ها به طور مداوم جریان هوای بیمار را کنترل می کنند و فشار را برای ارائه درمان بهینه در طول شب تنظیم می کنند. دستگاه‌های BiPAP با تنظیم خودکار برای افرادی که نیاز به فشار متفاوتی دارند یا افرادی که الگوهای تنفسی متفاوتی را در طول خواب تجربه می‌کنند مفید است.

بررسی قیمت دستگاه بای پپ bipap با نرخ پشتیبان :

دستگاه‌های BiPAP با قابلیت نرخ پشتیبان به طور خاص برای افرادی با شرایط تنفسی که نیاز به پشتیبانی اضافی دارند طراحی شده‌اند. این دستگاه‌ها نرخ تنفس پشتیبان تنظیم شده را برای کمک به بیماران در حفظ تنفس منظم فراهم می‌کنند. آنها معمولا برای شرایطی مانند آپنه خواب مرکزی یا ضعف عضلات تنفسی استفاده می شوند.

بررسی قیمت دستگاه بای پپ bipap ST :

دستگاه های BiPAP ST (خود به خودی/ زمان دار) ویژگی های درمان BiPAP و عملکرد نرخ پشتیبان را ترکیب می کنند. آنها هم پشتیبانی از تنفس خود به خود و هم یک نرخ پشتیبان زمان‌بندی شده برای اطمینان از تهویه ثابت را فراهم می‌کنند. دستگاه‌های BiPAP ST اغلب برای بیمارانی با شرایط پیچیده تنفسی یا کسانی که به کمک تهویه پیشرفته نیاز دارند استفاده می‌شوند.

بررسی قیمت دستگاه های BiPAP بای پپ مناسب سفر :

برخی از دستگاه های BiPAP به طور خاص برای مقاصد سفر طراحی شده اند. این دستگاه ها سبک وزن، جمع و جور و حمل آسان هستند. آنها اغلب با ویژگی های مسافرتی مانند عملکرد باتری، سازگاری جهانی برق و رابط های کاربر پسند ارائه می شوند. دستگاه‌های BiPAP مناسب سفر به افراد این امکان را می‌دهند که در حین حرکت به درمان خود ادامه دهند.

 

قیمت دستگاه بای پپ BiPAP برترین تولید کنندگان

وقتی صحبت از دستگاه‌های BiPAP می‌شود، انتخاب یک سازنده معتبر برای اطمینان از کیفیت محصول، قابلیت اطمینان و پشتیبانی مشتری ضروری است. در اینجا دو تولید کننده معروف در این زمینه آورده شده است:

قیمت خرید دستگاه بای پپ دویل بیس devilbiss :

دویل بیس devilbiss یک تولید کننده قابل اعتماد تجهیزات پزشکی از جمله دستگاه های BiPAP است. آنها به دلیل تعهد خود به تولید دستگاه های با کیفیت بالا و مطابق با استانداردهای بین المللی شناخته شده اند. با تمرکز بر نوآوری و رضایت مشتری و به دلیل ارائه دستگاه های قابل اعتماد و کارآمد BiPAP شهرت پیدا کرده است.

بای پپ دویل بیس devilbiss یک دستگاه کمک تنفسی با قابلیت فشار دو سطح است. دارای یک رابط غیر تهاجمی ، مانند ماسک بینی یا صورت است. این دستگاه گزینه مناسبی برای بیمارانی است که برای حفظ باز بودن راه هوایی به فشارهای بیشتری نیاز دارند.

دستگاه بای پپ رسمد resmed برای تنظیم خودکار دو سطح فشار طراحی شده است. برای ایجاد درمانی موثر و راحت برای افرادی که به پشتیبانی فشار بالا نیاز دارند ساخته شده است. با استفاده از الگو ریتم های هوشمند الگوهای تنفسی طبیعی شما را تقلید میکند. سپس درمان راحتی را در تمام طول شب و روز ارائه می دهد.

قیمت خرید دستگاه بای پپ بی ام سی bmc :

بای پپ بی ام سی bmc وسیله ای تنفسی برای درمان آپنه خواب است. این مولد های هوا دارای دو سطح فشار متفاوت و قابل تنظیم هستند که می توانند درمان را راحت تر کنند. شرکت پزشکی BMC ، در سال 2001 در پکن تاسیس شد تا خانواده های جهانی راه حل های یکپارچه برای تنفس بی نظم خواب (SDB) و سایر بیماری های مزمن تنفسی با دستگاه هایی مانند بای پپ bmc  را فراهم کند. تاکنون شعبات و شرکتهای تابعه در تیانجین ، شیان ، شنزن و مکانهای دیگر تاسیس کرده است که مجموعاً بیش از 300 کارمند دارد. پس از 20 سال تلاش بی وقفه ، BMC به عنوان رهبر محصولات و خدمات مراقبت های تنفسی چین شناخته شده است و همچنین به پنج موفقیت برجسته در جهان دست یافته است.

قیمت خرید دستگاه بای پپ فیلیپس philips :

بای پپ فیلیپس philips دو سطح فشار را برای بیماران ایجاد می کند. با الگوهای تنفسی بیمار همسو می شود تا فشار وارد شده و تنفس دستگاه به حداقل برسد. و به شما کمک می کند تا با اطلاعات روزانه در مورد استفاده ، انطباق و اثربخشی بیمار در ارتباط و مطلع باشید.

قیمت خرید دستگاه بای پپ لون اشتاین lowenstein :

بای پپ لون اشتاین با میزان قابل تنظیم بودن میزان فشار هدف ، و فرکانس پشتیبان ، تهویه راحتی را ارائه می دهد که موفقیت درمانی سریع و پایدار برای بیماران مبتلا به نارسایی تنفسی و تنفس بی نظم خواب را فراهم می کند. حالت های مختلف تهویه و دامنه فشار گسترده از 4 تا 20 اجازه می دهد تا تنظیمها درمانی شخصی برای ایجاد تنفس طبیعی یا همزمان در صورت لزوم برای بیمار فراهم شود.

قیمت خرید دستگاه بای پپ سفام مدل Sefam :

ویژگی های پیشرفته بای پپ فرانسوی سفام  به پزشک متخصص اجازه میدهد تا اطمینان حاصل کند که دستگاه به درستی با نیازهای بیمار هماهنگ شده است.

به یاد داشته باشید که تحقیقات کامل انجام دهید، نظرات مشتریان را بخوانید و با متخصصان پزشکی مشورت کنید. این کمک می کند تا اطمینان حاصل شود که سازنده و دستگاه های BiPAP آنها با نیازها و نیازهای خاص شما هماهنگ هستند.

هنگام انتخاب نوع دستگاه BiPAP، با ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی خود مشورت کنید تا مشخص کنید کدام گزینه برای نیازهای تنفسی شما مناسب تر است. آنها می توانند وضعیت، الگوهای تنفسی و الزامات خاص شما را ارزیابی کنند تا شما را به سمت نوع مناسب دستگاه BiPAP راهنمایی کنند.

به یاد داشته باشید، اطلاعات ارائه شده در این راهنمای خرید به عنوان نقطه شروعی برای تحقیق شما در نظر گرفته شده است. همیشه توصیه می شود برای مشاوره و توصیه های شخصی با متخصصان پزشکی مانند پزشکان یا درمانگران تنفسی مشورت کنید.

 

توجه توجه: این راهنمای خرید اطلاعات کلی را ارائه می دهد و نباید جایگزین مشاوره و راهنمایی حرفه ای شود.

اشتراک گذاری
نوشته های مرتبط
سبد خرید

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

ورود به سایت