با تجهیزات پزشکی موج به آسانی نیازهای خود را تهیه نمایید!

بهترین برند دستگاه ونتیلاتور

adminadmin
11 بازدید
بهترین برند دستگاه ونتیلاتور

بهترین برند دستگاه ونتیلاتور

هنگامی که بیماران مبتلا به آسم یا بیماری انسداد مزمن ریه (COPD) دچار اختلال حاد تنفسی می شوند، مداخله تهویه اغلب نجات دهنده است. بنابراین، استفاده از ونتیلاتور در بیماران پرخطر با افزایش بروز و شیوع اختلالات تنفسی مزمن مختلف در سراسر جهان رو به افزایش است.

با این گفته، Meticulous Research 10 شرکت برتر در بازار جهانی ونتیلاتورها را معرفی کرده است. این گزارش همچنین به چند شرکت برجسته دیگر اشاره میکند که احتمالاً در طول دوره پیش بینی بازار بر بازار جهانی ونتیلاتور ها تأثیر میگذارند. شرکتهای موجود در بازار ونتیلاتور ها استراتژیها و پیشرفتهای مختلفی را برای به دست آوردن دست برتر در رقابت به کار گرفته‌اند. بازیگران محلی محدود به مناطق خاصی هستند، با این حال، آنها از شرایط مطلوب خانه به نفع خود برای پیشرفت در بازار استفاده می کنند.

در اینجا 10 شرکت برتر فعال در بازار جهانی ونتیلاتور ها آورده شده است :

1. Becton، Dickinson and Company (ایالات متحده)
بکتون، دیکنسون و شرکت (ایالات متحده)

Becton, Dickinson and Company در سال 1897 تأسیس شد و دفتر مرکزی آن در نیوجرسی، ایالات متحده آمریکا قرار دارد. این شرکت راه حل ها و فناوری های ایمنی مختلفی را ارائه می دهد که به تحقیقات پزشکی و آزمایشگاه های بالینی کمک می کند. این شرکت واحدهای مراقبت تنفسی را از طریق شرکت تابعه خود CareFusion Corporation ارائه می دهد که عمدتاً در تولید ماشین های تنفس مصنوعی فعالیت می کند و خطوط تولید را در زمینه مدیریت دارو، پیشگیری از عفونت، اثربخشی اتاق عمل و مراقبت های تنفسی ارائه می دهد.

2. Koninklijke Philips NV (هلند)

رویال فیلیپس NV

در سال 1891 تأسیس شد و دفتر مرکزی آن در آمستردام، هلند است. Koninklijke Philips NV به عنوان یک شرکت فناوری سلامت در سراسر جهان بعنوان یکی از بهترین برند دستگاه ونتیلاتور فعالیت می کند. این شرکت از طریق پنج بخش، یعنی سلامت پرسنل، نورپردازی، تشخیص و درمان، مراقبت های متصل و انفورماتیک سلامت، و Healthtech Other فعالیت می کند. بخش انفورماتیک مراقبت و سلامت متصل، سیستم تهویه غیرتهاجمی، سیستم‌های پالس اکسیمتری مراقبت خانگی، دستگاه های اکسیژن ساز، ونتیلاتور های خانگی قابل حمل و دستگاه‌ های درمانی را ارائه میدهد. این شرکت همچنین سیستم های خواب، سیستم های تیتراسیون، نبولایزرها و کمپرسورها و محصولات آلرژی را ارائه می دهد.

3. Hamilton Medical AG (سوئیس)

Hamilton Medical AGدر سال 1983 تأسیس شد و دفتر مرکزی آن در Bonaduz، سوئیس است. Hamilton Medical AG راه‌ حلهای هوشمندی برای تهویه ایجاد میکند و همچنین راه‌ حلهای تهویه مراقبتهای حیاتی را برای جمعیت بیمار در محیطهای مختلف مراقبتهای بهداشتی مانند واحدهای مراقبتهای ویژه بیمارستانی، NICU، امکانات مراقبت طولانی‌ مدت، خانه و تسهیلات حمل‌  ونقل اضطراری تولید میکند. Hamilton Medical AG حضور جهانی قدرتمندی از جمله آمریکای شمالی، اروپا، آسیا و اقیانوسيه و خاورمیانه و آفریقا دارد. زیر مجموعه های کلیدی این شرکت عبارتند از Hamilton Medical Inc. Revo/Nv.، US، Hamilton Medical UK و Hamilton Medical China. Hamilton Medical AG به عنوان یکی از شرکت های تابعه Hamilton Bonaduz AG فعالیت می کند.

4. Fisher & Paykel Healthcare, Limited (نیوزیلند)

در سال 1934 ثبت شد و دفتر مرکزی آن در اوکلند، نیوزلند قرار دارد. Fisher & Paykel Healthcare، Limited قبلاً در زمینه تولید یخچال و ماشین لباسشویی فعالیت می کرد، اما بعداً، این شرکت وارد بخش مراقبت های بهداشتی شد و با افزایش تخصص تولید و الکترونیک خود شروع به کسب سود کرد. این شرکت راه حل هایی را برای درمان انواع بیماری های تنفسی به بیماران بد حال ارائه می دهد. علاوه بر این، این شرکت در ونتیلاتور ها، آپنه انسدادی خواب، مرطوب ساز نوزادان، تنفسی و مرطوب سازی جراحی تخصص دارد.

5. Draegerwerk AG CO. KGaA (آلمان)

شرکت Draegerwerk AGدر سال 1889 ثبت شد و دفتر مرکزی آن در لوبک، آلمان قرار دارد. Draegerwerk AG CO. KGaA در فناوری پزشکی و ایمنی فعالیت می کند. این شرکت در زمینه ساخت دستگاه های بیهوشی، تهویه پزشکی، نظارت بر بیمار و همچنین مراقبت از نوزادان نارس و نوزادان تازه متولد شده فعالیت می کند. این شرکت از طریق زیر مجموعه های اصلی خود در آمریکای شمالی، اروپا، آسیا-اقیانوسيه و خاورمیانه و آفریقا حضور جغرافیایی بعنوان یکی از بهترین برند دستگاه ونتیلاتور دارد. Draeger Safety, Inc., Draeger Medical GmbH, Draeger Medical sro, Draeger Medical (Thailand) Ltd., Draeger Medical (Thailand) Ltd., Draeger Medical Technology, Draeger-Simsa SA., Draeger Medical Japan Ltd., Draeger security Romania SRL, Draeger medical Canada, Inc., و Draeger Medical India Pvt. Ltd.، در میان دیگران.

6. Medtronic PLC (ایرلند)

Medtronic PLC (ایرلند)در سال 1949 تأسیس شد و دفتر مرکزی آن در دوبلین، ایرلند است. Medtronic plc طراحی، تولید و فروش انواع دستگاه های پزشکی می باشد. این شرکت محصولات خود را در چهار بخش تجاری یعنی گروه قلبی و عروقی، گروه درمان های حداقل تهاجمی، گروه درمان های ترمیمی و گروه دیابت ارائه می دهد. بخش گروه درمان های حداقل تهاجمی راه های هوایی و بخش تهویه را ارائه می دهد که تحت آن محصولات راه هوایی، ونتیلاتور و درمان استنشاقی را ارائه می دهد. این شرکت با 30 شرکت تابعه خود از جمله Medtronic PS Medical, Inc., Medtronic MiniMed, Inc., India و Medtronic Private Ltd در آمریکای شمالی، اروپا، آسیا-اقیانوسیه، آمریکای لاتین، و خاورمیانه و آفریقا حضور قوی دارد.

7. GE Healthcare (ایالات متحده)

GE Healthcareدر سال 1994 تأسیس شد و دفتر مرکزی آن در شیکاگو، ایلینوی، ایالات متحده آمریکا قرار دارد. GE Healthcare واحدی از شرکت جنرال الکتریک است. GE Healthcare فناوریهای تصویربرداری و اطلاعات پزشکی، تشخیصهای پزشکی، سیستمهای نظارت بر بیمار، کشف دارو، فن‌آوری‌ های تولید بیودارویی، بهبود عملکرد و راه‌ حلهای عملکرد خدمات و خدمات را برای مراقبت از بیمار ارائه میکند. این شرکت خدمات و محصولات خود را به موسسات مختلف پزشکی، بیمارستان ها، موسسات تحقیقاتی، شرکت های دارویی و بیوتکنولوژی و مراکز تحقیقاتی علوم زیستی در سراسر جهان ارائه می دهد. این شرکت ونتیلاتور، یعنی CARESCAPE R860 را از طریق بخش سیستم های مراقبت های بهداشتی خود ارائه می دهد.

8. Smiths Group PLC (بریتانیا)

اسمیتز گروه پی ال ​​سی در سال 1851 تاسیس شد و دفتر مرکزی آن در لندن، انگلستان است. Smiths Group plc. طراحی، تولید و ارائه محصولات و خدمات به صنایع مختلف از جمله مراقبت های بهداشتی، انرژی و پتروشیمی، شناسایی تهدید و قاچاق، و مخابرات و ساخت تجهیزات. اسمیتز گروه از طریق پنج بخش خود عمل می کند. جان کرین، Smiths Medical، Smiths Detection، Smiths Interconnect و Flex-Tek. Smiths Medical محصولات مختلف حمایت کننده تنفسی مانند ابزارهای ونتیلاتور و لوازم جانبی آن را ارائه می دهد.

9. ResMed Inc. (ایالات متحده)

ResMedدر سال 1989 ثبت شد و دفتر مرکزی آن در کالیفرنیا، ایالات متحده آمریکا قرار دارد. ResMed Inc. در تولید دستگاههای پزشکی، توسعه نرم‌ افزارهای مبتنی بر ابر برای تشخیص بهتر، درمان و مدیریت بیماریهای تنفسی مختلف از جمله آپنه خواب و بیماری مزمن انسدادی ریه (COPD) فعالیت میکند. تجهیزات پزشکی تولید شده توسط این شرکت در بهبود کیفیت زندگی و کاهش تاثیر بیماری های مزمن استفاده می شود.

10. Maquet Holding BV & Co. KG (آلمان)

در سال 1838 تأسیس شد و دفتر مرکزی آن در Rastatt، آلمان قرار دارد. Maquet Holding BV & Co. KG در سه بخش تجاری، یعنی درمان های مراقبت حاد، گردش کار جراحی، و مراقبت های بیمار و پس از حاد فعالیت می کند. بخش درمان های مراقبت حاد راه حل هایی را برای حمایت از زندگی در شرایط حاد سلامت ارائه می دهد.

دسته بندی دستگاه کمک تنفسی
اشتراک گذاری

نوشته های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

374+ محصولات
126+ مطالب وبلاگ

پرداخت آنلاین

عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه از آخرین پیشنهادها و تخفیف های ما زودتر از بقیه با خبر شوید!

نمادهای ما

سبد خرید
هیچ محصولی در سبدخرید نیست.
ورود به سایت