به فروشگاه تجهیزات پزشکی موج خوش آمدید.

خرید دستگاه سی پپ

خرید دستگاه سی پپ

هنگام شروع درمان CPAP، مهم است که دستگاهی تهیه کنید که برای شما کار کند. این مقاله به شما کمک می کند تا در هنگام خرید معمولی و خرید اینترنتی دستگاه سی پپ CPAP بدانید با چه دستگاهی درمان CPAP خود را شروع کنید. همچنین در مورد اینکه آیا باید از طریق بیمه اقدام کنید یا دستگاه خود را به صورت آنلاین سفارش دهید، و چه لوازم جانبی موجود است، بحث خواهیم کرد.

پس از اینکه همسرم به پزشکم گفت که من مشکل خروپف دارم، مبتلا به آپنه انسدادی خواب (OSA) تشخیص داده شدم. دکتر دستور داد یک مطالعه (تست) خواب انجام شود و نتایج نشان داد که آپنه انسدادی خفیف خواب داشتم. مانند بسیاری از شما، درمان توصیه شده برای OSA من شروع استفاده از دستگاه CPAP سی پپ بود. برای اکثر مردم، صحبت با پزشک اولین قدم مهم است. برای تهیه دستگاه سی پپ CPAP ، ابتدا باید نسخه آن را دریافت کنید. در ادامه به نسخه ها خواهیم پرداخت.

نسخه خرید دستگاه CPAP

قبل از اینکه بتوانید یک دستگاه CPAP خرید کنید، باید از یک پزشک متخصص نسخه ای بگیرید که مشخص می کند چه نوع دستگاهی را باید خرید کنید. همچنین مشخص می کند که چه فشاری برای درمان آپنه خواب مورد نیاز است. گرفتن نسخه خرید به سادگی رفتن به مطب دکتر و درخواست نسخه نیست. دستگاه CPAP سی پپ یک دستگاه پزشکی تخصصی است و پزشک برای شروع باید یک مطالعه خواب (تست خواب) انجام دهد تا بداند آیا شما حتی آپنه خواب دارید یا خیر.

یک مطالعه خواب (تست خواب) موارد زیر را اندازه گیری می کند:

 • ضربان قلب
 • نفس كشيدن
 • سطح اکسیژن خون
 • چند بار در شب نفس کشیدن متوقف می شود
 • چند بار در شب از خواب بیدار می شوید

اگر نتایج مطالعه خواب نشان دهد که شما مبتلا به آپنه خواب هستید، یک دوره درمانی را تجویز می کنند که ممکن است با دستگاه CPAP سی پپ انجام شود. پزشک همچنین می‌تواند درمان BiPAP ، دستگاه‌های خوراکی یا جراحی را تجویز کند.

انتخاب سازنده دستگاه CPAP سی پپ

وقتی یک دستگاه  سی پپ CPAP را از طریق بیمه خود دریافت می کنید، نمی توانید سازنده دستگاه سی پپ CPAP یا ویژگی های خاصی را که می خواهید انتخاب کنید. درست مانند شرکت‌های خودروسازی پویژه از نظر رضایت کلی، کیفیت ساخت یا ارزش ، تولیدکنندگان CPAP سی پپ نیز همین مسیر را دنبال می‌کنند.

برخی از برندهای برتر سی پپ CPAP امروزه برای خرید ResMed، BMC، Fisher & Paykel، LOWEN STAINE، Philips Respironics و Human Design Medical (HDM) هستند. بسیاری از نام های سی پپ CPAP در پی همه گیری COVID-19 و کمبود CPAP سی پپ متعاقب آن تغییر کرده اند . در اینجا یک تفکیک سریع از هر سازنده و آنچه می توانید از محصولات آنها انتظار داشته باشید آورده شده است:

خرید دستگاه سی پپ cpap آنلاین

ResMed رسمد

ResMed : ResMed رسمد یا رزمد به عنوان پیشرو در نوآوری در نظر گرفته می شود و به طور مداوم محصولات با کیفیت بالا تولید می کند که مورد پسند مصرف کنندگان قرار می گیرد. محصولات ResMed رسمد یا رزمد جزو بهترین ها در این تجارت هستند و بسیاری از مردم به کیفیت ResMed قسم می خورند. دستگاه های ResMed جزو گران‌ترین ماشین‌ها هستند، اما اکثر مشتریان متوجه می‌شوند که محصولاتشان ارزش پول را دارد.

BMC : تمرکز آنها ارائه محصولات با کیفیت با قیمت منصفانه و در عین حال توجه به مقررات صنعت و نیازهای مشتری است. بسیاری از مشتریان از قابلیت دستگاه های CPAP شگفت زده شده اند.

Fisher & Paykel

Fisher & Paykel : Fisher & Paykel سازنده ماشین‌های Icon & Sleepstyle CPAP است و در ساخت محصولاتی که به همان اندازه که استفاده از آن‌ها ساده و نوآور هستند، سرآمد هستند. آنها سازنده ماسک محبوب Simplus هستند و تعداد زیادی ماسک با طرح های منحصر به فرد دارند که نیازهای خاص را برطرف می کنند. از نظر قیمت، آنها مارک گران تری هستند، اما مردم واقعا از سطح کیفیت لذت می برند.

Human Design Medical: سازندگان سری Z1 و Z2 ماشین‌های، Human Design Medical دستگاه های سی پپ CPAP ارزان‌تری را با تاکید بر سفر و به حداقل رساندن صدای دستگاه تولید می‌کند. مشتریان به ویژه از Z2 Auto متعجب و تحت تاثیر قرار گرفته اند و این شرکت را به دلیل ارائه محصولی مقرون به صرفه و در عین حال باکیفیت ستایش می کنند.

Somnetics: Somnetics در حال حاضر سری دستگاه های سی پپ Transcend را تولید می‌کند و مدتی است که در دسترس بوده است. به نظر می‌رسد که مردم خط دستگاه های مسافرتی کوچک‌تر Somnetics را دوست دارند و تعهد آنها به کوچک‌تر کردن و آسان‌تر کردن CPAP سی پپ در محصولاتشان آشکار است. از نظر قیمت، آنها عمدتاً در انتهای طیف متوسط ​​​​به پایین هستند.

فیلیپس

Philips Respironics : سابقاً بزرگترین سازنده دستگاه‌های CPAP، Philips Respironics خط دستگاه های سی پپ DreamStation را علاوه بر خط بسیار محبوب ماسک‌های DreamWear تولید می‌کرد . تلاش های تولید در سال 2022 عمدتاً بر اصلاح دستگاه های مشتریان متاثر از فراخوان CPAP 2021 متمرکز شده است .

Drive/DeVilbiss: DeVilbiss ماشین‌های با نام تجاری IntelliPAP را تولید کرد که محبوب بود، اگرچه ماسک‌های سی پپ CPAP آن‌ها این روزها رایج‌تر است. از نظر قیمت، دستگاه های آن‌ها تا حدودی ارزان‌تر هستند و ماسک‌هایشان هم همینطور.

مانند هر خرید بزرگ، خواندن نظرات کمک می کند. نظرات مشتریان چیزهای زیادی در مورد دستگاه به شما می گوید.

خرید دستگاه سی پپ CPAP مسافرتی

مگر اینکه 100% مطمئن باشید که هرگز در تختی غیر از تخت خود نخواهید خوابید، فاکتور قابل حمل بودن چیزی است که باید هنگام خرید دستگاه سی پپ CPAP در نظر بگیرید. اگر بخش زیادی از زندگی خود را در جاده سپری می کنید، یک دستگاه سی پپ CPAP مسافرتی با طراحی خاص ممکن است پاسخگو باشد.

حتی اگر اغلب سفر نمی‌کنید، همیشه موقعیت‌هایی پیش می‌آید که باید دستگاه خود را به محیط‌های خواب جدید بیاورید. دستگاهی که سبک و قابل حمل باشد بهتر از یک نمونه بزرگ، حجیم و سنگین است. اکثر دستگاه‌های مدرن CPAP سی پپ سبک وزن هستند و برخی حتی با کیف حمل عرضه می‌شوند، بنابراین این امکان وجود دارد که بتوانید یک دستگاه بسیار قابل حمل پیدا کنید، حتی اگر در لیست ماشین‌های مسافرتی قرار نگیرد. تنها چیزی که لازم است توجه به وزن و یافتن وزنی است که متناسب با نیاز شما باشد.

چرا خرید مرطوب سازی سی پپ مهم است؟

همه دستگاه‌های سی پپ CPAP یک مرطوب‌کننده داخلی یا افزودنی ارائه نمی‌دهند ، اما این یک لوازم جانبی مهم است که باید توسط هر کسی که به دنبال راحت‌ترین تجربه ممکن است در نظر گرفته شود. هنگامی که درمان CPAP سی پپ را شروع می کنید، ممکن است فکر نکنید که به مرطوب کننده نیاز دارید. در واقع، اولین باری که از دستگاهم استفاده کردم، آب در آن ریختم. پسر، وقتی برای اولین بار از مرطوب کننده استفاده کردم شگفت زده شدم؟

متوجه شدم که در اثر استفاده از دستگاهم دچار خشکی شدید دهان نشدم و تفاوت به اندازه روشنایی و تاریکی چشمگیر بود. به زودی متوجه شدم که دستگاه مرطوب کننده از خشک شدن مجاری بینی و دهان شما در طول استفاده از CPAP سی پپ جلوگیری می کند. مرطوب کننده ها همچنین به کاهش احتمال خونریزی بینی، عفونت های بینی یا سایر عوارض جانبی رایج تر CPAP کمک می کنند .

یک دستگاه مرطوب‌کننده که از دستگاه اصلی CPAP سی پپ جدا می‌شود، هنگام سفر مفید است، زیرا کاربر می‌تواند بخش مرطوب‌کننده اغلب حجیم را برای یک یا دو شب در خانه ترک کند. برای من، هنگام استفاده از دستگاه CPAP سی پپ ، مرطوب کردن یک امر ضروری است.

یک سی پپ CPAP آرام زیر 30 دسی بل خرید کنید

بله، زمانی که از دستگاه CPAP استفاده می‌کنید می‌خوابید، اما در وهله اول باید بتوانید به خواب بروید. و هرکسی که با او یک تخت مشترک داشته باشید مطمئناً از دستگاه CPAP با سطح سر و صدای کم قدردانی خواهد کرد. می توانید رتبه نویز را در بخش مشخصات برای هر دستگاه CPAP سی پپ بیابید و عدد جادویی که باید در نظر داشته باشید 30 است.

هر واحدی که دارای 30 دسی بل یا کمتر باشد، در چیزی که به طور کلی به عنوان “سطح نجوا” نامیده می شود، کار می کند. در اینجا نکاتی وجود دارد که باید هنگام ارزیابی نویز در نظر داشته باشید:

 • حتی فقط چند دسی بل بالاتر از علامت 30 می تواند نشان دهنده یک دستگاه پر سر و صدا باشد.
 • یک دستگاه سی پپ CPAP در محدوده 25-28 دسی بل یک دستگاه فوق العاده آرام است.

در مورد ویژگی Ramp-up و اینکه آیا به آن نیاز دارید بیاموزید

وقتی برای اولین بار استفاده از دستگاه CPAP سی پپ را شروع کردم، عادت کردن به فشار را بسیار سخت دیدم. من جلسه ای را در مطب دکتر به یاد می آورم که وقتی او در مورد ویژگی سطح شیب دار دستگاه من به من گفت، آماده تسلیم شدن بودم. ویژگی رمپ چیست؟ این توانایی یک دستگاه CPAP سی پپ است که با کمترین فشار شروع به کار کند و به تدریج، در طی 45 دقیقه یا بیشتر به فشار توصیه شده برای درمان CPAP برسد.

توصیه به استفاده از ویژگی رمپ کمک بزرگی بود و یکی از دلایل موفقیت درمان من بود. وقتی دستگاه با فشار کم روشن می شود، به سختی متوجه آن خواهید شد. هنگامی که به خواب می روید، دستگاه به فشار توصیه شده افزایش می یابد. به این ترتیب، قبل از اینکه به طور معمول متوجه فشار شوید، خواب هستید.

بیشتر دستگاه های CPAP سی پپ موجود دارای ویژگی رمپ هستند و امروزه در بازار رایج‌تر شده است.

ویژگی های ضبط هوشمند داده ها را در نظر بگیرید

دستگاه های مدرن CPAP سی پپ که شامل برخی از ویژگی‌های ضبط داده‌های داخلی هستند، کاربر را قادر می‌سازد تا “مطالعات خواب” موقت خود را در خانه انجام دهد. این اطلاعات مرتبط و مهمی را که در طول چرخه خواب بیمار جمع آوری شده است، ارائه می دهد. برخی فقط اطلاعات اولیه را ثبت می کنند – مانند مدت زمان خواب فرد یا مدت زمان استفاده از دستگاه. دیگران خوانش های مفصلی مانند:

 • نرخ نشت
 • تغییرات فشار
 • حوادث آپنه
 • قسمت های خروپف و موارد دیگر.

برخی از دستگاه‌ های سی پپ CPAP این داده‌ها را از طریق Wi-Fi یا بلوتوث به دستگاهی ارسال می‌کنند، در حالی که برخی دیگر داده‌ها را روی کارت حافظه ضبط می‌کنند تا از طریق رایانه تجزیه و تحلیل شوند.

برای برخی از محبوب‌ترین دستگاه‌ های ، یک برنامه قابل دانلود خواهید داشت که می‌توانید از آن برای بررسی خواب خود استفاده کنید. برای دستگاه من، برنامه به من می گوید که چه مدت از آن استفاده کرده ام. چند بار انسداد را تجربه کردم. و اینکه آیا ماسک من نشت می کند.

همه اینها بسیار کمک کننده است. اگر ببینم که در طول شب گرفتگی های زیادی داشتم، به من می گفت که چیزی درست نیست و با پزشکم مشورت کنم. همچنین می تواند به من کمک کند برخی از مشکلاتی را که ممکن است با خواب در خانه داشته باشم برطرف کنم.

 خرید اینترنتی سی پپ

خرید دستگاه‌ سی پپ CPAP در بازار نقدی (مانند خرید از WMED.IR یا سایر خرده‌فروشان آنلاین) کمتر از هزینه‌ای که از طریق شرکت بیمه می‌پردازد، هزینه خواهد داشت. هزینه دستگاه‌ سی پپ CPAP نیز در طول سال متفاوت است، زیرا دستگاه ها به فروش می رسند و خاموش می شوند، اما به طور کلی:

 • یک دستگاه CPAP اساسی ترین دستگاه از این سه نوع است و قیمت آن بین 500 تا 1000 دلار است.
 • دستگاه های APAP پیچیدگی بیشتری دارند و بین 800 تا 1500 دلار قیمت دارند
 • دستگاه های BiPAP پیچیده ترین هستند و قیمت آنها بین 1300 تا 2600 دلار است.

خرید بین مدل‌های مختلف دستگاه‌های CPAP سی پپ دارای نوسانات زیادی است، زیرا دستگاه‌های مختلف ویژگی‌های متفاوتی دارند. تفاوت زیادی در درجه پیچیدگی بین ماشینی با قیمت 300 دلار و ماشینی با قیمت 1000 دلار وجود دارد. همانطور که تقریباً در مورد هر محصولی صدق می کند، شما آنچه را که برای آن هزینه می کنید دریافت می کنید و بهترین دستگاه های CPAP سی پپ جزو گران ترین ها هستند.

محل خرید دستگاه سی پپ CPAP

بسیاری از افرادی که برای درمان آپنه خواب تازه کار هستند ممکن است متوجه نباشند که چه گزینه هایی برای شروع درمان سی پپ CPAP دارند. ممکن است به نظر برسد که تنها گزینه این است که از طریق شرکت بیمه خود برای تهیه دستگاه CPAP سی پپ بروید. اما گزینه های دیگری نیز وجود دارد!

می‌توانید از یک فروشگاه اینترنتی سی پپ CPAP خرید کنید، اما ممکن است نمونه های کمی را پیدا کنید.

یکی از بهترین راه ها برای خرید دستگاه CPAP سی پپ سفارش آنلاین یا اینترنتی است.

در آنجا شما این فرصت را خواهید داشت که کیفیت و نوع دقیق دستگاهی را که برای درمان خود نیاز دارید، دریافت کنید، و گرفتار تشریفات و مقررات بیمه نشوید. اگر یک دستگاه مسافرتی می خواهید، می توانید یک دستگاه سی پپ CPAP مسافرتی خرید کنید . اگر یک دستگاه پیشرفته می خواهید، می توانید آن را خرید کنید. رطوبت داخلی می خواهید، می توانید آن را نیز دریافت کنید.

وقتی خرید را از طریق بیمه انجام می دهید، آنها دستگاه را انتخاب می کنند و ماسکی را که فکر می کنند بهترین کار را می کند به شما می دهند. شما در مورد نوع دستگاهی که می خرید حرف کمی دارید. از آنجایی که شرکت بیمه برای یک دستگاه عالی یا یک دستگاه متوسط ​​​​ هزینه یکسان بازپرداخت می کند. آنها انگیزه کمی برای ارائه دستگاه با بالاترین کیفیت به شما دارند.

 خرید آنلاین دستگاه سی پپ cpap

آنها دستگاهی را به شما می دهند که برای آنها کار می کند. بهترین راه این است که دستگاهی را خرید کنید که برای شما  بهتر کار می کند. به همین دلیل است که بازار نقدی دستگاه های CPAP در دهه گذشته به سرعت رشد کرده است. مشتریان متوجه می شوند که مجبور نیستند مصالحه کنند.

هنگامی که یک دستگاه CPAP سی پپ را از طریق بازار نقدی آنلاین یا اینترنتی خرید می کنید، در هزینه های اجاره نیز صرفه جویی خواهید کرد. به طور معمول، هنگامی که یک دستگاه CPAP سی پپ را از شرکت بیمه خود خرید می کنید، در واقع آن را اجاره می کنید. اگر دوره ای را پشت سر می گذارید که از دستگاه استفاده نمی کنید، شرکت بیمه می تواند آن را از شما بگیرد. این امکان پذیر است زیرا شرکت بیمه قادر است آمار استفاده از دستگاه را از طریق مودم روی دستگاه نظارت کند.

اگر متوجه کاهش یا توقف استفاده شوند، بسیاری از بیمه‌گران دیگر بخشی از اجاره خود را پوشش نمی‌دهند و از شما می‌خواهند دستگاه را پس بگیرید. هنگام خرید اینترنی یا آنلاین یک دستگاه در بازار نقدی، خرده‌فروش داده‌های حاصل از آن را ردیابی یا گزارش نمی‌کند. این یکی دیگر از دلایل خرید آنلاین است که ممکن است اکثر افراد از آن اطلاعی نداشته باشند.

خرید دستگاه سی پپ

چه اولین دستگاه سی پپ CPAP خود را   خرید کنید و چه دستگاه پنجم خود، این نوشته شما را در انتخاب دستگاه مناسب و بازگشت به خواب راهنمایی می کند.

ما آنچه را که باید به دنبال آن باشید، نحوه دریافت آن، و همچنین مارک ها و دستگاه هایی که باید از آنها آگاه باشید را پوشش خواهیم داد. ما همچنین به سوالات رایجی مانند “آیا خرید نقدی سی پپ CPAP ارزان تر است یا با بیمه” پاسخ خواهیم داد؟ یا “آیا می توانم یک دستگاه سی پپ CPAP بدون مطالعه خواب خرید کنم؟”

در طول راه، پیوندهای مفیدی را به مقالاتی اضافه خواهیم کرد که به موضوعاتی می پردازند که ممکن است بخواهید بیشتر در مورد آنها بدانید. با خیال راحت به سراغ سوالاتی بروید که برایتان مهم هستند…

فهرست مطالب

خرید دستگاه سی پپ cpap و تجهیزات مورد نیاز

ویژگی‌ها، لوازم و لوازم جانبی بی‌پایانی وجود دارد تا دستگاه سی پپ CPAP شما را همانطور که دوست دارید بچینید. بسیاری از این موارد می توانند کیفیت خواب شما را بهبود بخشند یا سازگاری با استفاده از دستگاه سی پپ CPAP را آسان تر کنند . اما برای شروع فوری فقط به 3 چیز نیاز دارید:

 • دستگاه سی پپ CPAP – هوای تحت فشار مثبت تولید می کند
 • ماسک CPAP – هوای تحت فشار را به سمت دهان یا بینی هدایت می کند
 • لوله / شیلنگ – ماسک دستگاه سی پپ CPAP شما را به دستگاه CPAP شما متصل می کند (معمولاً همراه با خرید یک دستگاه CPAP)

هنگامی که اصول اولیه را انجام دادید، خواهید دید که اکثر کاربران CPAP به چند مورد دیگر سوگند یاد می کنند:

 • مرطوب کننده – رطوبت را به جریان هوای شما اضافه می کند . این می تواند به جلوگیری از عوارض جانبی که گه گاه با استفاده از دستگاه سی پپ CPAP رخ می دهد، مانند خشکی دهان، گلودرد و احتقان بینی کمک کند.
 • شیلنگ گرم – جریان هوای شما را به آرامی گرم می کند ، که ممکن است در هنگام جریان پیدا کردن سرد شود. این کار تنفس را راحت‌تر می‌کند و به جلوگیری از وضعیتی به نام “باران” کمک می‌کند – که در آن رطوبت در لوله‌های شما متراکم می‌شود و “باران” به ماسک CPAP شما می‌بارد .

انتخاب و خرید دستگاه سی پپ

شما زمان زیادی را با دستگاه سی پپ CPAP جدید خود سپری خواهید کرد ، بنابراین ارزش آن را دارد که دستگاه سی پپ CPAP مناسب را خرید کنید . آنچه که آن را برای شما “مناسب” می کند از فردی به فرد دیگر متفاوت است، اما باید در نظر بگیرید:

 • نوع دستگاه (CPAP، APAP یا BiPAP)
 • کدام ویژگی برای شما مهم است
 • اگر برند/مدل شناخته شده و مورد بررسی قرار گرفته باشد
 • مستقیماً آن را خریداری کنید یا از طریق بیمه

خرید انواع دستگاه سی پپ CPAP

اگر در درمان CPAP تازه کار هستید ، ممکن است شنیدن اینکه انواع مختلفی از دستگاه های PAP وجود دارد، شما را متعجب خواهد کرد. در حالی که همه آنها به یک فشار مثبت راه هوایی تکیه می کنند، روشی که آنها این فشار را تعیین و تحویل می دهند متفاوت است.

CPAP – فشار مثبت مداوم راه هوایی :

متداول‌ترین نوع دستگاه PAP تجویز شده، دستگاه سی پپ CPAP  استاندارد (یا فشار ثابت) جریان هوای ثابت را با یک فشار ثابت در تمام طول شب ارائه می‌کند. اینها به طور کلی موثرترین و مقرون به صرفه ترین درمان برای آپنه خواب در نظر گرفته می شوند.

BiPAP بای پپ – فشار مثبت راه هوایی BiLevel :

همچنین BiLevel CPAP نامیده می شود، این دستگاه ها دو سطح فشار را ارائه می دهند : فشار بالاتر در حین استنشاق، حمایت مورد نیاز عضلات راه هوایی شما را فراهم می کند، در حالی که فشار دوم، فشار کمتر در هنگام بازدم به شما اجازه می دهد تا به طور طبیعی نفس بکشید. دستگاه‌های BiPAP معمولاً برای بیمارانی خرید می‌شود که نگرانی‌های بیشتری برای سلامتی دارند، مانند COPD یا سابقه بیماری قلبی، یا افرادی که اختلال خواب پیچیده‌تری دارند ، مانند آپنه مرکزی خواب .

APAP – فشار خودکار مثبت راه هوایی : 

همچنین به نام های AutoCPAP، تیتراسیون خودکار CPAP یا تنظیم خودکار CPAP یا اتو سی پپ نیز نامیده می شود، این دستگاه ها از الگوریتم های پیچیده ای برای اندازه گیری تنفس شما و تنظیم فشار هوا بر این اساس استفاده می کنند. این بدان معنی است که APAP فقط مقدار دقیق فشار مورد نیاز را در زمانی که شما به آن نیاز دارید ارائه می دهد. اینها اغلب برای افرادی خرید می شوند که در تطبیق با استفاده از CPAP مشکل دارند.

اگرچه دستگاه می تواند خود را تنظیم کند، دستگاه های APAP جایگزینی برای مطالعه خواب نیستند و دامنه تنظیمات فشار باید توسط پزشک یا متخصص خواب تجویز شود .

CPAP مسافرتی : CPAP

نمونه های مسافرتی همان فشار درمانی راه هوایی را ارائه می دهند و اغلب دارای ویژگی های مشابه پسرعموهای بزرگتر خود هستند، اما با طراحی فشرده و مناسب سفر! CPAP های مسافرتی برای بیماران OSA که اغلب سفر می کنند، ضروری است، اما ممکن است برای استفاده روزمره طراحی شده باشند یا نباشند.

نسخه شما باید نوع دستگاه PAP را که مجاز به خرید آن هستید مشخص کند، بنابراین در مورد ترجیحات خود با پزشک یا ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی خود صحبت کنید.

ویژگی های خرید دستگاه سی پپ cpap

وقتی به ویژگی‌های راحتی فکر می‌کنید، ممکن است آن‌ها را لوکس بدانید، اما برخی از این گزینه‌ها می‌توانند به طور چشمگیری بر کیفیت خواب شما تأثیر بگذارند. اغراق نیست اگر بگوییم این ویژگی ها می تواند تفاوت بین ادامه درمان و کنار گذاشتن خواب درمانی باشد.

در حین مطالعه، لیستی از ویژگی هایی که برای شما مهم است آورده شده، پس هنگام خرید دستگاه CPAP خود از آن استفاده کنید .

خرید با قابلیت سطح شیب دار

تنظیم ویژگی Ramp جریان هوای شما را در اولین روشن کردن با فشار کمتری شروع می‌کند و به شما امکان می‌دهد راحت‌تر به خواب بروید. سپس به تدریج فشار را تا تنظیمات تجویز شده شما افزایش می دهد تا مطمئن شوید که جریان هوای مناسب را در زمانی که بیشتر به آن نیاز دارید دریافت می کنید.

AutoRamp

در حالی که ویژگی Ramp مبتنی بر یک تایمر است، Auto Ramp منتظر می‌ماند تا فشار شما را افزایش دهد تا زمانی که دستگاه احساس کند که شما به خواب رفته‌اید – با استفاده از همان الگوریتم‌های پیشرفته که یک ماشین CPAP خودکار را نیرو می‌دهد .

تسکین بازدم

این تنظیم فشار هوا را هنگام بازدم کاهش می دهد تا الگوی تنفس طبیعی تر و راحت تری داشته باشید. اگرچه آنها معمولاً یکسان کار می کنند، اما هر سازنده نام خاص خود را برای این ویژگی دارد. برخی از محبوب ترین ها عبارتند از:

 • ResMed – کاهش فشار بازدمی (EPR)
 • Resvent – کاهش فشار هوشمند (IPR)
 • DeVilbiss – SmartFlex

رطوبت ساز

رطوبت یکی از محبوب ترین و مفیدترین ویژگی های دستگاه سی پپ CPAP موجود است. یک مرطوب کننده رطوبت را به جریان هوای شما اضافه می کند تا از خشک شدن دهان، مجاری تنفسی و مجاری بینی جلوگیری کند.

دستگاه سی پپ CPAP شما ممکن است یک مرطوب کننده یکپارچه داشته باشد یا به یک افزونه جداگانه نیاز داشته باشد.  مرطوب کننده ها معمولا در سه سبک تولید می شوند:

 • مرطوب کننده گرم شده – با گرم کردن آب در محفظه آب بخار ایجاد می کند
 • مرطوب کننده سرد – جریان هوا از روی محفظه آب عبور می کند تا رطوبت را بدون اضافه کردن گرما از بین ببرد.
 • مرطوب‌کننده‌های بدون آب – معمولاً در CPAP‌ های مسافرتی یافت می‌شوند، مرطوب‌کننده‌های بدون آب رطوبت را از نفس بازدم شما جذب می‌کنند تا جریان هوای شما را تنظیم کنند.

ردیابی خواب و اتصال بلوتوث/بی سیم

دستگاه‌های جدیدتر و پیشرفته‌تر سی پپ CPAP می‌توانند به شما و پزشکتان کمک کنند تا با ارائه گزارش‌های شخصی در مورد عملکرد خوابتان، سلامت خواب خود را بهبود ببخشند.

در حالی که دستگاه های سی پپ CPAP مدت‌هاست که می‌توانند ساعات استفاده را ثبت کنند، پیشرفت‌های فناوری اکنون آنها را قادر می‌سازد تا رویدادهای آپنه ، مرحله خواب، الگوهای تنفس و موارد دیگر را نظارت کنند. و در جایی که دستگاه های قدیمی‌تر به استفاده از کارت‌های حافظه SD محدود می‌شدند، فناوری بلوتوث و قابلیت وای‌فای اکنون به دستگاه سی پپ CPAP شما اجازه می‌دهد به گوشی هوشمند شما متصل شود!

تشخیص نشت هوا

همراه با توانایی نظارت بر الگوهای تنفسی، برخی از دستگاه های سی پپ CPAP اکنون می توانند تشخیص دهند که آیا هوا از ماسک، لوله یا دهان شما نشت می کند یا خیر. سپس دستگاه می تواند یک هشدار ارسال کند، یا در برخی موارد، جریان هوای شما را بر این اساس تنظیم کند!

مورد تایید FAA برای پرواز

از آنجایی که دستگاه سی پپ CPAP شما تجهیزات پزشکی در نظر گرفته می شود ، شرکت های هواپیمایی موظفند آن را به عنوان یک کالای همراه حساب نکنند. با این حال، اگر می‌خواهید در حین پرواز از CPAP خود استفاده کنید، باید یکی را انتخاب کنید که مورد تأیید FAA باشد. بسیاری از دستگاه سی پپ CPAP های مسافرتی نیز به همین دلیل دارای تنظیم خودکار ارتفاع هستند!

گزینه های برق

اگر سبک زندگی شما اغلب شما را در جاده یا خارج از شبکه پیدا می کند، باید در نظر بگیرید که چگونه دستگاه سی پپ CPAP شما می تواند قدرت را بپذیرد. در حالی که تقریباً همه دستگاه‌های CPAP می‌توانند از یک پریز معمولی AC استفاده کنند، برخی ممکن است DC را با یا بدون آداپتور نیز بپذیرند. این می‌تواند امکاناتی مانند شارژرهای خودرو، پنل‌های خورشیدی، باتری‌های CPAP و حتی باتری‌های دریایی چرخه عمیق را باز کند!

نام های تجاری که باید بدانید

وقتی صحبت از کیفیت به میان می آید، همه تولیدکنندگان دستگاه سی پپ CPAP به یک اندازه ایجاد نمی شوند. به یاد داشته باشید که CPAP شما یک دستگاه پزشکی است ، بنابراین در حالی که بودجه یک نگرانی است، می‌خواهید یکی از شرکت‌هایی را انتخاب کنید که به خاطر محصولات بادوام، با کیفیت بالا و پشتیبانی از ضمانت‌نامه آن‌ها مشهور است.

سه نام بسیار محبوب وجود دارد که اغلب با آنها روبرو می شوید…

 • ResMed – ResMed مستقر در کالیفرنیا برخی از پیشرفته ترین فناوری ها را در درمان آپنه خواب ارائه می دهد. محصولات نوآورانه آنها معمولاً دارای برچسب قیمتی مطابق با فناوری پیشرفته آنها هستند، اما کیفیت آنها ارزش هزینه را دارد.
 • فیلیپس رسپیرونیکس – با معرفی اولین دستگاه دستگاه سی پپ CPAP برای درمان آپنه انسدادی خواب ، Respironics حتی قبل از ادغام با غول مراقبت های بهداشتی فیلیپس سابقه طولانی در مراقبت از آپنه داشت . امروزه آنها برخی از شناخته شده ترین و قابل اعتمادترین دستگاه ها، ماسک ها و لوازم  CPAP را ارائه می دهند.
 • Fisher & Paykel – با بیش از 50 سال مراقبت های تنفسی، F&P با محصولات شناخته شده برای دوام و برخی از بهترین ضمانت های موجود ، جایگاه خود را به دست آورد . اگرچه آنها برای ماسک‌های CPAP و لوازم CPAP محبوب‌تر هستند ، اما ماشین‌های CPAP آن‌ها تعادلی بین کیفیت و مقرون به صرفه ارائه می‌دهند.

در حالی که یک نام قابل اعتماد مهم است، نباید احساس کنید که باید به یکی از مارک های بزرگ بچسبید تا یک ماشین خوب داشته باشید. می‌توانید محصولات با کیفیت بالا، اغلب با قیمت‌های مقرون به صرفه‌تر، از برندهای معتبری مانند Spirit Medical ، BMC و LOWEN STAIN پیدا کنید. هنگام انتخاب این برندها، می توانید از خرید خود اطمینان داشته باشید.

آیا دستگاه سی پپ CPAP خود را از جیب خود یا از طریق بیمه خریداری خواهید کرد؟

مزایا و معایب هر دو گزینه پرداخت وجود دارد، اما هنگام انتخاب دستگاه خود باید توجه داشته باشید که شرکت بیمه شما ممکن است همه مارک ها و مدل ها یا حتی انواع دستگاه PAP را پوشش ندهد.

از طرف دیگر، وقتی مستقیماً یک دستگاه سی پپ CPAP خریداری می کنید، این آزادی را دارید که دقیقاً آنچه را که می خواهید انتخاب کنید.

در اینجا برخی از مزایای دیگر وجود دارد که باید در نظر بگیرید…

 • در حالی که ممکن است یک بیمه‌گر از شما بخواهد ثابت کنید که به طور منظم از دستگاه سی پپ CPAP خود استفاده می‌کنید ، هیچ الزامی برای انطباق در هنگام خرید از جیب شما وجود ندارد.
 • ممکن است بیمه‌گر شما قبل از مالکیت CPAP خود به یک دوره اجاره نیاز داشته باشد و هزینه‌های اجاره ممکن است بیش از هزینه دستگاه باشد. وقتی دستگاه سی پپ CPAP را مستقیماً خریداری می کنید، بلافاصله مالک آن هستید و فقط هزینه اصلی را پرداخت می کنید.
 • هیچ انتظاری برای مجوز یا تأیید وجود ندارد. شما می توانید دستگاه سی پپ CPAP و لوازم خود را بلافاصله تحویل بگیرید!

خرید بهترین دستگاه سی پپ CPAP

اکنون که می دانید به دنبال چه هستید، در اینجا تعدادی از بهترین ماشین های CPAP وجود دارد که این جعبه ها را علامت می زنند. این CPAP ها به طور مداوم بهترین بررسی ها را از مشتریان و متخصصان مراقبت های بهداشتی دریافت می کنند!

به طور کلی بهترین – ResMed AirSense 10 با لوله Slimline

سری AirSense 10 ResMed شامل برخی از پرکاربردترین دستگاه‌های CPAP و APAP در سراسر جهان است. AutoSet به همان اندازه که پیشرفته است قابل اعتماد است و دارای یک الگوریتم قدرتمند است که بر تنفس شما نظارت می کند و جریان هوا را بر اساس آن تنظیم می کند.

AirSense 10  همچنین شامل این ویژگی های محبوب است:

 • گزارش پیشرفت روزانه و سلامت خواب
 • AutoRamp با تشخیص شروع خواب، درمان شما را با فشار کمتری شروع می‌کند، بنابراین راحت‌تر به خواب می‌روید، و سپس به تدریج به قدرت درمانی می‌رسد.
 • SmartStart به طور خودکار جریان هوای شما را هنگام گذاشتن یا برداشتن ماسک شروع یا متوقف می کند
 • کنترل خودکار آب و هوا و دما رطوبت و دمای شما را تنظیم می کند تا در طول شب راحت باشید
 • سازگار با برنامه گوشی هوشمند ردیابی خواب myAir ResMed
 • صفحه نمایش با نور محیط تنظیم می شود تا شما را بیدار نگه ندارد

بهترین دستگاه سی پپ CPAP با ارزش – BMC

BMC چند سالی است که مطرح بوده است.

دستگاه سی پپ bmc را خریداری کنید

اول از همه، تشخیص نشت هوا در زمان واقعی می تواند شما را از مشکلات مربوط به جریان هوا یا تناسب ماسک قبل از اینکه بر خواب شما تأثیر بگذارد آگاه کند. در همین حال، دستگاه به طور خودکار نشت هوا یا تغییرات ارتفاع را جبران می کند تا درمان CPAP شما را ایمن و موثر نگه دارد. (این مخصوصاً برای کاربران CPAP که دوست دارند سفر کنند، خبر خوبی است!)

و برای کسانی که دوست دارند پیشرفت خود را ردیابی کنند، می‌توانند از طریق انتخاب وای‌فای اختیاری، مودم سلولی 4G، کد QR یا کارت SD به گزارش‌های شخصی‌شده سلامت خواب (یا آنها را برای پزشک خود بفرستند) دسترسی داشته باشند.

همه اینها در کنار همان ویژگی هایی است که AirSense 10 و DreamStation Auto CPAP را بسیار محبوب کرده است – مانند تنظیم خودکار سطوح فشار، رطوبت ساز یکپارچه، و یک موتور بی صدا.

سوالات متداول در مورد خرید سی پپ CPAP

آیا می توان بدون نسخه یک دستگاه سی پپ CPAP تهیه کرد؟

پاسخ کوتاه این است که نه، شما همیشه برای خرید یک CPAP به نسخه نیاز دارید.

پاسخ طولانی‌تر این است که ماشین‌های سی پپ CPAP « دستگاه‌های پزشکی کلاس II» در نظر گرفته می‌شوند ، بنابراین قانون فدرال برای فروش آنها نیاز به نسخه دارد. برای اطمینان از ایمن و مؤثر بودن خواب درمانی، نوع دستگاه و تنظیمات شما باید همیشه توسط یک متخصص مراقبت های بهداشتی تعیین شود .

آیا می توانید یک دستگاه CPAP بدون مطالعه خواب تهیه کنید؟

برای دریافت نسخه سی پپ CPAP به مطالعه خواب (تست خواب) نیاز دارید ، اما این بدان معنا نیست که باید یک شب را در آزمایشگاه خواب بگذرانید! تست خواب در خانه می تواند راهی مناسب و مقرون به صرفه برای تشخیص آپنه خواب از راحتی تخت شما باشد.

قبل از نوشتن نسخه ای برای درمان سی پپ CPAP ، پزشک یا یک پزشک بالینی دارای مجوز هیئت مدیره باید نتایج مطالعه خواب شما را برای تعیین نوع آپنه خواب ، نوع مناسب دستگاه CPAP و تنظیمات فشار مناسب برای درمان شما بررسی کند.

درباره تست خواب خانگی بیشتر بدانید

چگونه می توانم برای دستگاه CPAP نسخه بگیرم؟

اگر قبلاً در یک مطالعه خواب شرکت کرده اید، متخصص خواب شخصی شما از CPAPsupplies.com با ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی شما تماس می گیرد تا نسخه شما را برای شما دریافت کند! خدمات رایگان نسخه دربان ما به کلیه امور اداری بدون هزینه اضافی رسیدگی می کند.

اگر شما به طور رسمی مبتلا به آپنه انسدادی خواب تشخیص داده نشده اید، باید با ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی خود در مورد انجام یک مطالعه خواب صحبت کنید . بر اساس نتایج مطالعه شما، نسخه ای برای درمان CPAP می تواند توسط یک پزشک (MD یا DO)، دندانپزشک، روانپزشک، دستیار پزشک (PA)، پرستار (NP)، پزشک طبیعی، یا پزشک دارای گواهی هیئت مدیره نوشته شود.

چگونه می توانم یک مطالعه خواب (تست خواب)  انجام دهم؟

شما باید با پزشک یا ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی خود در مورد علائم آپنه انسدادی خواب ( OSA ) صحبت کنید. آنها خطر ابتلا به OSA و نوع مطالعه خواب مورد نیاز را تعیین می کنند.

می توانید از پزشک خود بپرسید که آیا تست خواب در خانه (HST) برای شما مناسب است یا خیر! HST ها روشی مناسب و مقرون به صرفه برای تشخیص خواب بدون گذراندن یک شب در آزمایشگاه هستند.

هر چند وقت یکبار باید لوازم CPAP خود را تعویض کنم؟

همراه با تمیز کردن تجهیزات سی پپ CPAP خود، باید به طور منظم آن را تعویض کنید. مطمئناً، تمیز کردن لوازم شما میکروب‌ها و محرک‌ها را از بین می‌برد، اما با گذشت زمان آنها همچنان از بین می‌روند. همانطور که ماسک شما پوست شما را لمس می کند و روغن را جذب می کند، رطوبت از لوله عبور می کند، مواد معدنی در مرطوب کننده جمع می شود و بیشتر، پلاستیک و سایر مواد شروع به تخریب می کنند. با این اتفاق، سوراخ‌ها و ترک‌های کوچکی شروع به ایجاد می‌کنند که منجر به نشت هوا می‌شود و تمیز کردن لوازم شما را دشوارتر می‌کند.

منابع CPAP شما باید طبق برنامه زیر تعویض شوند:

اشتراک گذاری
نوشته های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

ورود به سایت