با تجهیزات پزشکی موج به آسانی نیازهای خود را تهیه نمایید!

خرید الکتروشوک aed

adminadmin
70 بازدید
خرید الکتروشوک aed
دفیبریلاتور خارجی خودکار (AED) یک منبع ضروری در جامعه برای افرادی است که دچار ایست قلبی می شوند و کسانی که آموزش مناسب را دارند می توانند از این دستگاه ها برای نجات جان خود استفاده کنند. بنابراین، سازمان های بیشتری خرید یک سیستم را به عنوان وسیله ای برای آمادگی اضطراری در نظر می گیرند. متأسفانه، دفیبریلاتورها بسته به نوع و سازنده متفاوت هستند و نیازهای سازمان شما ممکن است لزوماً منعکس کننده نیازهای دیگران در جامعه شما نباشد.

خرید دفیبریلاتور نیز بسیار پیچیده تر از سفارش آنلاین آن است. کسب‌وکارهایی که در ورزش‌های آبی فعالیت می‌کنند باید مقاومت در برابر آب را در نظر بگیرند، و دیگران ممکن است نیاز داشته باشند سیستم‌هایی را در نظر بگیرند که هم برای کودکان و هم برای افراد بزرگسال کار می‌کنند.

در همین حال، قوانین حاکم بر استفاده و اجرای دستگاه – فرآیند خرید و نصب دفیبریلاتور در ساختمان‌ها یا وسایل نقلیه سازمان شما – ممکن است نیاز به همکاری با پزشکان و برنامه‌ریزان آمادگی اضطراری داشته باشد. خوشبختانه، می‌توانید فرآیند خرید و پیاده‌سازی دستگاه دفیبریلاتور را با در نظر گرفتن چند ملاحظات، درک قوانین محلی خود و دانستن اینکه از کجا یک سیستم با کیفیت بالا خریداری کنید، ساده کنید.

ملاحظات کلیدی قبل از خرید

ملاحظات خرید دفیبریلاتور به سازمان‌ها کمک می‌کند از خریدهای غیرضروری اجتناب کنند و اطمینان حاصل کنند که سیستم انتخابی الزامات تاسیسات را برآورده می‌کند. مهمتر از آن، کسانی که چنین ملاحظاتی را در نظر می گیرند، می توانند احتمال آسیب به واحد را کاهش دهند، برای تعمیر و نگهداری دستگاه در آینده برنامه ریزی کنند و حتی تأمین بودجه را بدون کم کردن بخش های فشار بیشتری از بودجه تضمین کنند. نکات مهم قبل از خرید واحد عبارتند از:

1. ویژگی هایی که بر اساس نوع کسب و کار باید جستجو کنید

نوع کسب و کار شما به شما کمک می کند تا تعیین کنید که آیا به دفیبریلاتور نیاز دارید یا خیر. به عنوان مثال، کسانی که در صنایع با خطر آسیب زیاد هستند ممکن است تقاضای بیشتری برای چنین دستگاهی داشته باشند. در همین حال، یک واحد یک راه عالی برای نشان دادن مصرف کنندگان خود است که در حال انجام اقداماتی برای اطمینان از ایمنی آنها هستید. البته، با پرسیدن این سوالات از خودتان کمک می کند تا نیاز به چنین دستگاهی را کاهش دهید:

 • آیا مصرف کنندگان در کسب و کار شما انتظار معقولی برای مشکلات یا خطرات سلامتی دارند؟
 • شما یک مرکز درمانی یا دندانپزشکی هستید؟
 • به مردم خدمات ارائه می دهید؟
 • دستگاه در کجا قرار خواهد گرفت؟
 • آیا از قبل کابینت برای اسکان واحد دارید؟
 • آیا کارکنان قبلاً برای استفاده از دستگاه آموزش دیده اند؟
 • چه عناصری ممکن است بر ذخیره سازی و استفاده از واحد تأثیر بگذارد؟
 • چگونه مردم می دانند که واحد در کجا ذخیره شده است؟
 • آیا کسب‌وکار شما دارای عوامل پرخطری است که در دسترس بودن یک واحد برای ایمنی و سلامت مصرف‌کنندگان یا افرادی که به آنها خدمات داده می‌شود، حیاتی باشد؟
 • آیا بودجه لازم برای خرید دفیبریلاتور را دارید؟

ویژگی هایی سیستمی مورد نیاز

پاسخ به این سوالات مشخص می کند که چه ویژگی هایی در سیستمی که انتخاب می کنید مورد نیاز است. به عنوان مثال، واحد شما ممکن است دارای مزایای زیر باشد:

 • مقاومت در برابر آسیب و عناصر . واحدهایی که برای استفاده در اطراف آب طراحی شده‌اند برای مشاغلی که در نزدیکی آب‌ها کار می‌کنند ایده‌آل هستند.
 • سهولت استفاده در روز روشن . اگرچه این ویژگی ممکن است غیرعادی به نظر برسد، اما ضروری است که نمایشگر هنگام استفاده در زیر نور مستقیم خورشید به راحتی قابل مشاهده باشد.
 • دستورات صوتی بسته به نوع واحد، ممکن است شامل دستورات صوتی باشد یا نباشد، مانند “شوک توصیه می شود، واضح بایستید و به CPR ادامه دهید.”
 • خودکار در مقابل دستگاه های نیمه اتوماتیک . ویژگی نهایی که متفاوت است شامل ماهیت خودکار دستگاه است. یک سیستم تمام اتوماتیک هنگامی که ریتم ضربه پذیر را تشخیص دهد، شوک را وارد می کند و به اولین پاسخ دهندگان هشدار می دهد. در همین حال، سیستم های نیمه اتوماتیک ممکن است نیاز به فشار دادن یک دکمه برای ضربه زدن توسط کاربر داشته باشند.

2. منبع تغذیه و تغییر استانداردهای شدت شوک

توجه بعدی بر منبع تغذیه متمرکز است. یک واحد ممکن است قابل شارژ باشد، از باتری های خاص سازنده یا باتری های قابل تعویض استفاده شود که می توان آنها را در هر فروشگاهی خریداری کرد. منبع تغذیه همچنین بر شدت ضربه ای که واحد ممکن است ایجاد کند تأثیر می گذارد. همانطور که استانداردهای دفیبریلاسیون کمیته رابط بین‌المللی احیا (ILCOR) در حال تکامل است، مهم است که فرآیند به‌روزرسانی برنامه‌نویسی دستگاه را در نظر بگیرید تا آخرین استانداردهای ILCOR را منعکس کند.

به عنوان مثال، آیا سازنده یک تکنسین را اعزام می کند تا از مرکز شما بازدید کند و واحد را به روز کند، یا باید واحد را برای برنامه ریزی مجدد به سازنده برگردانید؟ اگر حمل و نقل ضروری است، هزینه حمل را چه کسی پرداخت می کند؟ علاوه بر این، آیا زمانی که واحد شما دوباره برنامه‌ریزی می‌شود، سازنده یک سیستم استفاده موقت ارائه می‌کند؟

در واقع، ILCOR اکنون به‌روزرسانی‌های سالانه CPR و الگوریتم استفاده از AED را منتشر می‌کند. بنابراین، دانستن پاسخ این سؤالات اضافی به شما کمک می کند تا برای تغییرات در استفاده از دستگاه برنامه ریزی کنید و برای شرایط اضطراری آماده بمانید.

3. هزینه های دائمی نگهداری دفیبریلاتور، از جمله تعویض باتری ها، پدها و کابل ها

خرید یک واحد نیز با هزینه های دائمی همراه است. در حالی که هزینه اولیه یک واحد ممکن است بین 1400 تا 3000 دلار باشد، هزینه‌های همیشگی آن ناشی از نیاز به تعویض باتری‌ها، سرویس دستگاه در صورت آسیب دیدن، تعویض پدها و سیم‌ها و به‌روزرسانی زمانی که ILCOR استانداردها را تغییر می‌دهد.

عوامل اضافی بر هزینه های دائمی نیز تأثیر می گذارد. به عنوان مثال، شهرها و شهرداری ها ممکن است برای داشتن یک واحد در محل نیاز به ثبت نام و گواهینامه پولی داشته باشند. این به پرداخت هزینه واحدهای ردیابی در سراسر منطقه کمک می کند و اطمینان می دهد که اولین پاسخ دهندگان می دانند واحدها در کجا واقع شده اند. در نهایت، این دستگاه در صورت استفاده نامناسب می تواند خطرناک باشد.

حتی اگر به گونه‌ای طراحی شده است که شوک وارد نمی‌کند، مگر اینکه فرد دارای ریتم شوک‌آور باشد، در صورت استفاده نادرست می‌تواند باعث آسیب یا آسیب شود، از جمله باعث ایست قلبی شود.

4. AED برای بزرگسالان در مقابل قربانیان کودکان

نکته دیگر این است که آیا به یک واحد بزرگسالان یا کودکان نیاز خواهید داشت. سطوح شوک برای دفیبریلاسیون بزرگسالان با بیماران اطفال متفاوت است. بدیهی است که مشاغل کوچکی که به کودکان و والدین آنها خدمات ارائه می دهند ممکن است به فکر خرید یک واحد مخصوص کودکان باشند. با این حال، خطر ابتلا به ایست قلبی یک بزرگسال هنوز وجود دارد، و بنابراین، ممکن است لازم باشد یک واحد مخصوص بزرگسالان خریداری شود. اکنون، واحدهای زیادی وجود دارند که امکان استفاده را برای بزرگسالان یا کودکان فراهم می‌کنند، مانند واحدهایی که در محیط‌های مدرسه مورد نیاز است. با این حال، یک تصمیم عجولانه در هنگام خرید یک واحد می تواند منجر به خرید یکی یا دیگری بدون در نظر گرفتن نیازهای کسانی شود که احتمالاً از سیستم استفاده می کنند.

5. واحدهای فقط آموزشی را نیز به خاطر بسپارید

هنگام خرید یک دستگاه دفیبریلاتور، به راحتی می توانید از قیمت اول به زیر 1000 دلار بپرید. متأسفانه، بازارهای شخص ثالث، مانند آمازون و والمارت، ممکن است لزوماً نوع دستگاه را در توضیحات آسان نکنند.

جستجوی سریع آمازون برای “AED” هزاران نتیجه جستجو را نشان می دهد که به نظر می رسد برخی از آنها شامل این واحد هستند. با این حال، بررسی عمیق توضیحات نشان می دهد که این فقط یک کیف حمل یا یک واحد آموزشی است.

واحدهای آموزشی برای کمک به افرادی که مایل به یادگیری نحوه استفاده از تمرین سیستم هستند طراحی شده اند. این مشابه سیستم‌های آموزشی مورد استفاده در دوره‌های CPR حضوری و نجات جان است. کاربران ممکن است پدها را اعمال کنند، به دستورات گوش دهند و یاد بگیرند که چگونه پاسخ دهند. واحد آموزشی یک شوک واقعی ایجاد نمی کند. بنابراین، در استقرار دفیبریلاتور برای شرایط اضطراری واقعی در مرکز شما بی فایده است. در عین حال، ممکن است برای کمک به کارکنان خود در یادگیری نحوه استفاده از دستگاه، یک واحد آموزشی خریداری کنید.

در حالی که در مورد انتخاب یک واحد تجاری در مقابل یک واحد آموزشی، مالکان بالقوه باید مراقب سیستم‌های استفاده شخصی و خانگی نیز باشند. این سیستم‌ها به گونه‌ای طراحی شده‌اند که اقدامات نجات‌دهنده‌ای مشابه یک سیستم سنتی را ارائه دهند. با این حال، طبیعت خانه و شخصی آنها را از استفاده در تنظیمات عمومی و در برنامه های تجاری محدود می کند.

6. پرداخت برای دستگاه شما

هزینه دفیبریلاتور می تواند بسیار متفاوت باشد. با این حال، می توان حداقل هزینه 1300 دلار را برای واحد کامل در نظر گرفت. این شامل کابینت مسکن، پدهای اضافی، کابل‌ها، باتری‌ها یا کیس نمی‌شود. برخی از سیستم های واحد ممکن است تا 3100 دلار قیمت داشته باشند. انتخاب تا حد زیادی به نیاز شما و بودجه موجود برای خرید دستگاه بستگی دارد.

بسته به سازمان شما، ممکن است برای پوشش هزینه دفیبریلاتور درخواست کمک هزینه کنید.

به عنوان مثال، ممکن است کمک هزینه های دولتی برای خرید دفیبریلاتور وجود داشته باشد. برنامه‌های کمک هزینه تطبیق کارمندان به کارمندان اجازه می‌دهد برای خرید دستگاه‌های دفیبریلاتور کمک مالی کنند و برخی سازمان‌ها مانند مدارس و مراکز جوانان ممکن است به جای هدایای مالی، دفیبریلاتورها را به‌عنوان یک اهدای غیرنقدی بپذیرند. این امر به کاهش موانع برای خرید و اجرای یک واحد در تسهیلات کمک می کند.

متأسفانه، کلاهبرداران از بسیاری از برنامه های کمک هزینه مشابه استفاده کرده اند. یک منبع عالی برای تعیین مشروعیت یک برنامه کمک هزینه AED.com است .

قوانین و مقررات ایالتی و محلی حاکم بر مالکیت، نگهداری، بازرسی و استفاده از دستگاه

اداره ایمنی و بهداشت شغلی (OSHA) کسب و کارها یا سازمان ها را ملزم به نگهداری دستگاه دفیبریلاتور نمی کند، همچنین سازمان دستورالعملی برای نحوه خرید و اجرای دستگاه توسط مشاغل ارائه نمی دهد. دامنه OSHA محدود به ارائه CPR و کمک های اولیه است. با این حال، مقامات ایالتی و محلی در مورد الزامات تجاری و اماکن عمومی خرید و اجرای دفیبریلاتور اختیاری دارند. در نتیجه، این به هر فردی بستگی دارد که قبل از خرید، با مقامات محلی برای بررسی مقررات بررسی کند.

برخی از ایالت ها ممکن است نیاز به دخالت پزشک برای مدیریت جهت پزشکی اجرای دفیبریلاتور، نوشتن نسخه و موارد دیگر داشته باشند. پزشک مربوطه مسئولیت اطمینان از پایبندی مرکز یا سازمان به قوانین قابل اجرا دولتی را بر عهده خواهد داشت. قوانین ایالتی نیز بسیار متفاوت است.

به عنوان مثال، AEDUniverse.com اشاره می‌کند که کانکتیکات فقط از هر کسی که یک واحد را در اختیار دارد می‌خواهد به دفتر خدمات پزشکی اضطراری (EMS) اطلاع دهد . در همین حال، تگزاس از همه مالکان می‌خواهد که آموزش‌های مناسبی را برای کاربران در مورد استفاده از واحد، مشارکت پزشکان در آموزش، سوابق نگهداری دقیق و اطلاع‌رسانی EMS، از جمله الزامات اضافی برای مدارس، مراکز مراقبت‌های بهداشتی، خرده‌فروشان و سایر سازمان‌ها ارائه دهند. .

تهیه نسخه برای دفیبریلاتور

تهیه نسخه برای دفیبریلاتور، مشروط بر اینکه وضعیت شما نیازی به دخالت پزشک نداشته باشد، ممکن است برای برخی تولیدکنندگان یا فروشندگان سیستم نیز ضروری باشد. با این حال، اکثر فروشندگان می توانند به شما در دریافت نسخه کمک کنند. در عین حال، مراکز بهداشتی محلی مکانی عالی برای یافتن یک پزشک محلی است که بر اجرای شما نظارت خواهد کرد. این در واقع هدایت و مدیریت پزشکی است و به عنوان نوعی برنامه ریزی آمادگی اضطراری دو چندان می شود.

اطلاعیه خرید و اجرا

همه ایالت ها نوعی اخطار لازم در مورد قرار دادن دفیبریلاتور به EMS یا آژانس دیگری که بر اولین پاسخ دهندگان نظارت دارد، دارند. علاوه بر این، سازمان‌ها باید اعلامیه‌های عمومی را در ساختمان قرار دهند که موقعیت و دسترسی دستگاه را توضیح دهد، که با علائم و اعلان خروج اضطراری مقایسه شود.

واحدهایی که الزامات استاندارد را برآورده می کنند

تشخیص دستگاه های قانونی از محصولات و لوازم جانبی تقلبی می تواند دشوار باشد. با این حال، لیست در آمازون بسیار کوتاه است، از جمله:

 • بسته ارزش فیلیپس HeartStart آمازون
 • فیلیپس HeartStart AED با کیف حمل باریک

قاعده کلی این است که اگر واحد به عنوان کم هزینه یا رایگان تبلیغ می شود، قبل از خرید، اعتبار فروشنده را دوباره بررسی کنید. این به شما کمک می کند تا از محصولات تقلبی جلوگیری کنید و مطمئن شوید که در صورت بروز شرایط اضطراری آماده هستید.

علاوه بر این، وب‌سایت‌های سازنده را که واحدها را نیز می‌فروشند، مرور کنید. البته، همانطور که قبلا ذکر شد، ممکن است برای خرید یک واحد، نیاز به دریافت نسخه یا مشارکت پزشک باشد. همانطور که توسط ILCOR ذکر شده است، شش سازنده اصلی عبارتند از:

 • علوم قلب
 • Defibtech
 • HeartSine Technologies, Inc.
 • سیستم های پزشکی فیلیپس/Heartstream
 • شرکت استرایکر
 • شرکت پزشکی ZOLL

تعهد خود را برای کمک به افراد نیازمند با واحد مناسب برای سازمان خود نشان دهید

اگرچه تعداد معدودی از تولیدکنندگان واحد وجود دارند، هیچ کسب و کاری نباید بدون در نظر گرفتن پیامدهای کامل آن تصمیم به خرید دفیبریلاتور بگیرد. نوع سیستم مورد استفاده بر اساس نیازهای منحصر به فرد سازمان شما متفاوت خواهد بود و بسته به موقعیت مکانی شما، ممکن است قوانین و مقررات سختگیرانه ای برای اجرای آن اعمال شود. در برخی از ایالت ها، یک پزشک باید با سازمان شما همکاری کند تا یک دفیبریلاتور برای استفاده بخرد و اجرا کند. با در نظر گرفتن این ملاحظات، درک قوانین محلی خود و دانستن اینکه کدام واحدها نیازهای شما را برآورده می کنند، می توانید تصمیمی آگاهانه بگیرید.

البته هر سیستمی بدون دانستن نحوه استفاده صحیح از آن بی فایده است. علاوه بر این، از آنجایی که جنبه رایج تأیید مالکیت دفیبریلاتور، کاربرانی است که به درستی آموزش دیده اند، امروز خود و کارمندان سازمانتان را در یک دوره آموزشی انعطاف پذیر مهارت های نجات دهنده زندگی به صورت آنلاین ثبت نام کنید . این یک فرآیند پیچیده است، اما خرید یک واحد زندگی را نجات می دهد.

دسته بندی راهنمای خرید تجهیزات پزشکی
اشتراک گذاری

نوشته های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

375+ محصولات
147+ مطالب وبلاگ

پرداخت آنلاین

عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه از آخرین پیشنهادها و تخفیف های ما زودتر از بقیه با خبر شوید!

نمادهای ما

سبد خرید
هیچ محصولی در سبدخرید نیست.
ورود به سایت