فیلتر دستگاه اکسیژن ساز بخشی هایی از دستگاه هستند که درون دستگاه اکسیژن ساز قرار دارند تا به صورت سیستماتیک و بکر کار کند. یک اکسیژن ساز هوا را به داخل می کشد و با استفاده از فیلتر اکسیژن قابل تنفسی برای کاربر را ایجاد می کند. بنابراین فیلتر اکسیژن ساز قسمت مهمی از دستگاه است زیرا نه تنها به ایجاد اکسیژن خالص کمک می کند بلکه تمیزی و پاکیزگی را نیز در حد بالا نگه می دارد. نمونه آن فیلتر HEPA است .

مزایای فیلتر دستگاه اکسیژن ساز
  • امکان تولید بیشتر و بهتر اکسیژن خالص برای درمان مداوم را فراهم می کند.
  • باعث افزایش عمر دستگاه اکسیژن ساز و افزایش عملکرد دستگاه می شود.
  • تمیز کردن و نگهداری آسان ، در نتیجه اطمینان از کیفیت بهتر اکسیژن را فراهم میکند.
  • در گزینه های مختلف برای سازگاری با انواع متمرکز کننده های اکسیژن موجود است.
چگونه فیلتر دستگاه اکسیژن ساز را تمیز کنیم؟

تمیز کردن فیلتر ساز ضروری است زیرا فیلتر آلوده یا کثیف ممکن است به دستگاه آسیب برساند یا مانع عملکرد آن شود.

  • جداسازی فیلتر – فیلتر ذرات ناخالص (به نظر می رسد اسفنجی) از کنار یا پشت اکسیژن ساز می باشد. اطمینان حاصل کنید که در حالی که دستگاه کاملاً خاموش است ، فیلتر را برداشته اید. همچنین ، از دستگاه بدون فیلتر استفاده نکنید زیرا این امر می تواند به دستگاه آسیب برساند و همچنین ممکن است عوارضی را برای کاربر ایجاد کند.
  • با آب و صابون بشویید – از آب گرم برای شستشوی آرام فیلتر استفاده کنید. پس از شستشوی کامل فیلتر ، سپس صابون به آن اضافه کنید تا فیلتر ضد عفونی شود. اطمینان حاصل کنید که از صابونی استفاده می کنید که با مواد فیلتر دستگاه اکسیژن ساز سازگار باشد. صابون با عملکردی ملایم برای تمیز کردن فیلتر کافی است. هنگامی که فیلتر را با صابون ماساژ دادید ، یکبار دیگر آن را به آرامی با آب گرم بشویید.
  • بازرسی و خشک کردن – قبل از خشک کردن ، باید فیلتر را از نظر پارگی ، سوراخ شدن یا بخش های خرد شده بررسی کنید که ممکن است صدمه به اکسیژن ساز برساند . اگر آسیب دیده باشد ، ممکن است مجبور شوید فیلتر دستگاه را تعویض کنید ، در غیر اینصورت بگذارید خشک شود و پس از خشک شدن کامل می توانید آن را درون دستگاه اکسیژن ساز قرار دهید.
فیلتر را از کجا بخریم آنلاین؟

در تجهیزات پزشکی موج، ما طیف گسترده ای از فیلترهای دستگاه اکسیژن ساز سازگار برای انواع متمرکز کننده های اکسیژن با قیمت های مقرون به صرفه داریم.

فهرست
error: